Companie
Detalii identificare
Nume firmăRECIPIO NEURO SRL
Cod unic de înregistrare37462181 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2017000927293
EUIDROONRC.J2017000927293
Data înființării27.04.2017 - 9 ani
Domeniu de activitate
CAEN
8622
Această clasă include:
-consultaţii şi tratamente medicale de specialitate în diverse domenii, acordate de către medici specialişti şi chirurgi
Această clasă include de asemenea:
-centre de planificare familială care oferă tratamente medicale cum ar fi sterilizarea şi întreruperea de sarcină, fără cazare Această clasă exclude: -activităţi de asistenţă spitalicească pentru pacienţii internaţi,
8610 -activităţi ale moaşelor, fizioterapeuţilor şi a personalului paramedical,
8690
-consultaţii şi tratamente medicale de specialitate în diverse domenii, acordate de către medici specialişti şi chirurgi
Această clasă include de asemenea:
-centre de planificare familială care oferă tratamente medicale cum ar fi sterilizarea şi întreruperea de sarcină, fără cazare Această clasă exclude: -activităţi de asistenţă spitalicească pentru pacienţii internaţi,
8610 -activităţi ale moaşelor, fizioterapeuţilor şi a personalului paramedical,
8690
Industrie
Sănătate şi asistenţă socială
SectorActivitati referitoare la sanatatea umana
Obiect activitateActivitati de asistenta medicala specializata
Informații de contact
AdresaLalelelor nr. 26, Sat Păuleşti | Comuna Păuleşti, Prahova
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
505.546
Profit (Lei)
216.794
Număr angajați
2
Vechime
9 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 505.546 | 216.794 | 18.066 | 290.723 | 451.509 | 56.248 | 217.034 | 2 |
| 2024 | 540.233 | 221.825 | 18.485 | 14.687 | 59.773 | 176.979 | 222.065 | 2 |
| 2023 | 427.227 | 104.714 | 8.726 | 109.564 | 101.954 | 112.564 | 104.954 | 2 |
| 2022 | 540.678 | 279.971 | 23.331 | 273.036 | 153.924 | 399.323 | 280.211 | 2 |
| 2021 | 436.731 | 270.650 | 22.554 | 76.505 | 200.339 | 142.086 | 265.920 | 2 |
| 2020 | 375.213 | 190.181 | 15.848 | 8.255 | 24.505 | 169.201 | 185.451 | 2 |
| 2019 | 380.153 | 190.338 | 15.862 | 8.585 | 24.926 | 169.267 | 185.608 | 2 |
| 2018 | 281.616 | 152.238 | 12.687 | 9.021 | 28.839 | 127.650 | 147.468 | 1 |
| 2017 | 3.550 | 0 | 0 | 44.930 | 39.451 | 709 | -4.770 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
42.88%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.89%
Lichiditate curentă
0.19
Viteza rotație active
1
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
42.88%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.89%
Profit net per salariat
108.397 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 42.88% | 41.06% | 24.51% | 51.78% | 61.97% | 50.69% | 50.07% | 54.06% | 0% |
| Marjă profit brut | 46.52% | 44.21% | 25.36% | 52.69% | 62.97% | 51.65% | 51.02% | 55.23% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.89% | 99.89% | 99.77% | 99.91% | 100% | 100% | 100% | 100% | 0% |
| Profit net per salariat | 108.397 Lei | 110.913 Lei | 52.357 Lei | 139.986 Lei | 135.325 Lei | 95.091 Lei | 95.169 Lei | 152.238 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
1
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
16.12 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1 | 2.28 | 1.99 | 0.98 | 1.28 | 1.94 | 1.96 | 1.8 | 0.09 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 16.12 zile | 39.14 zile | 14.71 zile | 142.77 zile | 10.37 zile | 15.81 zile | 11.39 zile | 16.46 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 252.773 Lei | 270.117 Lei | 213.614 Lei | 270.339 Lei | 218.366 Lei | 187.607 Lei | 190.077 Lei | 281.616 Lei | 3.550 Lei |
Lichiditate curentă
0.19
Lichiditate imediată
0.19
Pondere active imobilizate
88.92%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.19 | 12.05 | 1.03 | 1.46 | 1.86 | 20.5 | 19.72 | 14.15 | 0.02 |
| Lichiditate imediată | 0.19 | 12.05 | 1.03 | 1.46 | 1.86 | 20.5 | 19.72 | 14.15 | 0.02 |
| Pondere active imobilizate | 88.92% | 25.25% | 47.53% | 27.82% | 58.51% | 12.65% | 12.84% | 18.43% | 98.23% |
| Pondere active circulante | 11.08% | 74.75% | 52.47% | 72.18% | 41.49% | 87.35% | 87.16% | 81.57% | 1.77% |
©Firme.ro