Companie
Detalii identificare
Nume firmăAPOLINO COSMETICS SRL
Cod unic de înregistrare RO 37487941 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2017006191405
EUIDROONRC.J2017006191405
Data înființării03.05.2017 - 9 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4645
Această clasă include:
-comerţul cu ridicata al produselor de parfumerie, cosmetice şi al săpunurilor
-comerţul cu ridicata al produselor de parfumerie, cosmetice şi al săpunurilor
Industrie
Comerţ cu ridicata şi cu amănuntul; repararea autovehiculelor şi motocicletelor
SectorComert cu ridicata cu exceptia comertului cu autovehicule si motociclete
Obiect activitateComert cu ridicata al produselor cosmetice si de parfumerie
Informații de contact
AdresaLiviu Rebreanu nr. 46-58, Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
440.119
Profit (Lei)
-3.039
Număr angajați
2
Vechime
9 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 440.119 | -3.039 | -253 | 474.940 | 0 | 739.627 | 264.687 | 2 |
| 2023 | 342.605 | 133.133 | 11.094 | 452.252 | 0 | 719.978 | 267.726 | 2 |
| 2022 | 354.184 | 44.663 | 3.722 | 573.214 | 9.457 | 698.350 | 134.593 | 2 |
| 2021 | 483.039 | 110.461 | 9.205 | 559.136 | 31.518 | 617.547 | 89.929 | 2 |
| 2020 | 418.484 | 59.578 | 4.965 | 550.473 | 16.941 | 513.000 | -20.532 | 2 |
| 2019 | 719.321 | 9.262 | 772 | 507.742 | 32.370 | 369.809 | -80.110 | 4 |
| 2018 | 343.835 | 0 | 0 | 425.118 | 25.189 | 310.401 | -89.372 | 3 |
| 2017 | 93.742 | 0 | 0 | 304.523 | 5.075 | 234.386 | -64.649 | 2 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-0.69%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-1.15%
Lichiditate curentă
1.56
Viteza rotație active
0.6
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-0.69%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-1.15%
Profit net per salariat
-1.520 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -0.69% | 38.86% | 12.61% | 22.87% | 14.24% | 1.29% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 0.36% | 40.38% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -1.15% | 49.73% | 33.18% | 100% | -290.17% | -11.56% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | -1.520 Lei | 66.567 Lei | 22.332 Lei | 55.231 Lei | 29.789 Lei | 2.316 Lei | 0 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
0.6
Viteza rotație stocuri
1.44
Durata medie încasare creanțe
352.13 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.6 | 0.48 | 0.5 | 0.74 | 0.79 | 1.79 | 1.02 | 0.39 |
| Viteza rotație stocuri | 1.44 | 1.1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 352.13 zile | 413.23 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 220.060 Lei | 171.303 Lei | 177.092 Lei | 241.520 Lei | 209.242 Lei | 179.830 Lei | 114.612 Lei | 46.871 Lei |
Lichiditate curentă
1.56
Lichiditate imediată
0.91
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.56 | 1.59 | 1.22 | 1.1 | 0.93 | 0.73 | 0.73 | 0.77 |
| Lichiditate imediată | 0.91 | 0.9 | 1.22 | 1.1 | 0.93 | 0.73 | 0.73 | 0.77 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 1.34% | 4.86% | 3.2% | 8.05% | 7.51% | 2.12% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 98.66% | 95.14% | 96.8% | 91.95% | 92.49% | 97.88% |
©Firme.ro