Companie
Detalii identificare
Nume firmăSUPER WASH & EVENTS S.R.L.
Cod unic de înregistrare37506059 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2017000950031
EUIDROONRC.J2017000950031
Data înființării04.05.2017 - 9 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4520
Această clasă include:
-întreţinerea şi repararea autovehiculelor: -reparaţii mecanice -reparaţii electrice -repararea sistemelor electronice de injecţie -întreţinerea uzuală (curentă) -reparaţii ale caroseriei -reparaţii ale unor piese ale motorului -spălare, lustruire etc. -vopsire -repararea parbrizelor -repararea scaunelor din autovehicule -repararea, montarea sau înlocuirea anvelopelor şi a camerelor de aer -tratamentul anti-rugină -instalarea de piese şi accesorii opţionale care nu fac parte din procesul de fabricaţie Această clasă exclude: -reşaparea şi recondiţionarea pneurilor,
2211
-întreţinerea şi repararea autovehiculelor: -reparaţii mecanice -reparaţii electrice -repararea sistemelor electronice de injecţie -întreţinerea uzuală (curentă) -reparaţii ale caroseriei -reparaţii ale unor piese ale motorului -spălare, lustruire etc. -vopsire -repararea parbrizelor -repararea scaunelor din autovehicule -repararea, montarea sau înlocuirea anvelopelor şi a camerelor de aer -tratamentul anti-rugină -instalarea de piese şi accesorii opţionale care nu fac parte din procesul de fabricaţie Această clasă exclude: -reşaparea şi recondiţionarea pneurilor,
2211
Industrie
Comerţ cu ridicata şi cu amănuntul; repararea autovehiculelor şi motocicletelor
SectorComert cu ridicata si cu amanuntul, intretinerea si repararea autovehiculelor si motocicletelor
Obiect activitateintretinerea si repararea autovehiculelor
Informații de contact
AdresaSat Clucereasa | Oraş Mioveni, Argeş
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
537.651
Profit (Lei)
-95.352
Număr angajați
5
Vechime
9 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 537.651 | -95.352 | -7.946 | 212.671 | 71.647 | 40.570 | -100.454 | 5 |
| 2023 | 315.247 | 0 | 0 | 153.107 | 44.138 | 103.867 | -5.102 | 5 |
| 2022 | 161.807 | 32.270 | 2.689 | 16.685 | 24.228 | 24.927 | 32.470 | 4 |
| 2021 | 86.658 | 60.497 | 5.041 | 4.013 | 16.063 | 48.647 | 60.697 | 2 |
| 2020 | 66.423 | 31.234 | 2.603 | 3.595 | 7.966 | 43.231 | 47.602 | 2 |
| 2019 | 30.557 | 16.168 | 1.347 | 5.223 | 10.044 | 11.547 | 16.368 | 0 |
| 2018 | 19.050 | 17.278 | 1.440 | 749 | 0 | 19.564 | 18.815 | 0 |
| 2017 | 2.001 | 1.337 | 111 | 1.133 | 0 | 2.670 | 1.537 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-17.73%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
94.92%
Lichiditate curentă
0.19
Viteza rotație active
4.79
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-17.73%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
94.92%
Profit net per salariat
-19.070 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -17.73% | 0% | 19.94% | 69.81% | 47.02% | 52.91% | 90.7% | 66.82% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 20.96% | 71.26% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 94.92% | 0% | 99.38% | 99.67% | 65.61% | 98.78% | 91.83% | 86.99% |
| Profit net per salariat | -19.070 Lei | 0 Lei | 8.068 Lei | 30.249 Lei | 15.617 Lei | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
4.79
Viteza rotație stocuri
19.11
Durata medie încasare creanțe
5.92 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 4.79 | 2.13 | 3.29 | 1.34 | 1.3 | 1.42 | 0.97 | 0.75 |
| Viteza rotație stocuri | 19.11 | 15.59 | 8.56 | 6.91 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 5.92 zile | 57.04 zile | 1.75 zile | 149.53 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 107.530 Lei | 63.049 Lei | 40.452 Lei | 43.329 Lei | 33.212 Lei | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
0.19
Lichiditate imediată
0.06
Pondere active imobilizate
63.85%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.19 | 0.68 | 1.49 | 12.12 | 12.03 | 2.21 | 26.12 | 2.36 |
| Lichiditate imediată | 0.06 | 0.55 | 0.36 | 9 | 12.03 | 2.21 | 26.12 | 2.36 |
| Pondere active imobilizate | 63.85% | 29.82% | 49.29% | 24.82% | 15.56% | 46.52% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 36.15% | 70.18% | 50.71% | 75.18% | 84.44% | 53.48% | 100% | 100% |
©Firme.ro