Companie
Detalii identificare
Nume firmăAPP&OUTLOOK SRL
Cod unic de înregistrare37529087 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ40/6566/2017
EUIDROONRC.J40/6566/2017
Data înființării09.05.2017 - 9 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6120
Această clasă include activităţi de expoatare, întreţinere şi asigurare a accesului la facilităţile de transmisie a vocii, datelor, informaţiilor, sunetelor şi imaginilor prin utilizarea unei infrastructuri de telecomunicaţii fără cablu. Aceste facilităţi oferă transmisia multidirecţională prin intermediul undelor aeriene şi se bazează fie pe tehnologie unică fie pe o combinaţie de tehnologii. Se mai includ activităţile de întreţinere şi exploatare a facilităţilor de comunicaţii prin pager, precum şi a reţelelor de telecomunicaţii de telefonie celulară şi altor tipuri de telecomunicaţii prin reţele fără cablu. Această clasă include de asemenea asigurarea accesului la internet prin operatorul infrastructurii de reţele fără cablu. Această clasă exclude: -recomercializarea serviciilor de telecomunicaţii,
6190
6190
Industrie
Informaţii şi comunicaţii
SectorTelecomunicatii
Obiect activitateActivitati de telecomunicatii prin retele fara cablu (exclusiv prin satelit)
Informații de contact
AdresaŞerban Vodă nr. 256, Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
259.925
Profit (Lei)
190.254
Număr angajați
2
Vechime
9 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 259.925 | 190.254 | 15.855 | 338.088 | 3.932 | 975.281 | 641.125 | 2 |
| 2023 | 258.488 | 156.634 | 13.053 | 199.224 | 5.408 | 655.265 | 450.870 | 2 |
| 2022 | 231.091 | 113.261 | 9.438 | 61.368 | 16.874 | 372.402 | 294.236 | 3 |
| 2021 | 154.824 | 58.991 | 4.916 | 119.226 | 41.247 | 323.217 | 180.775 | 6 |
| 2020 | 134.125 | 76.501 | 6.375 | 106.406 | 72.085 | 251.160 | 121.585 | 4 |
| 2019 | 144.789 | 43.553 | 3.629 | 150.764 | 117.255 | 205.715 | 45.083 | 4 |
| 2018 | 134.750 | 4.080 | 340 | 82.809 | 152.133 | 108.081 | 1.530 | 3 |
| 2017 | 0 | 0 | 0 | 3.000 | 244 | 206 | -2.550 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
73.2%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
29.68%
Lichiditate curentă
2.88
Viteza rotație active
0.27
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
73.2%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
29.68%
Profit net per salariat
95.127 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 73.2% | 60.6% | 49.01% | 38.1% | 57.04% | 30.08% | 3.03% | 0% |
| Marjă profit brut | 74.18% | 61.6% | 50.01% | 39.1% | 58.7% | 31.42% | 4.03% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 29.68% | 34.74% | 38.49% | 32.63% | 62.92% | 96.61% | 100% | 0% |
| Profit net per salariat | 95.127 Lei | 78.317 Lei | 37.754 Lei | 9.832 Lei | 19.125 Lei | 10.888 Lei | 1.360 Lei | n/a |
Viteza rotație active
0.27
Viteza rotație stocuri
519.85
Durata medie încasare creanțe
1306.61 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.27 | 0.39 | 0.59 | 0.42 | 0.41 | 0.45 | 0.52 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 519.85 | 516.98 | 462.18 | 309.65 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 1306.61 zile | 857.33 zile | 566.47 zile | 709.93 zile | 666.97 zile | 509.95 zile | 283.74 zile | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | 129.963 Lei | 129.244 Lei | 77.030 Lei | 25.804 Lei | 33.531 Lei | 36.197 Lei | 44.917 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
2.88
Lichiditate imediată
2.88
Pondere active imobilizate
0.4%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 2.88 | 3.29 | 6.07 | 2.71 | 2.36 | 1.36 | 1.31 | 0.07 |
| Lichiditate imediată | 2.88 | 3.29 | 6.06 | 2.71 | 2.36 | 1.36 | 1.31 | 0.07 |
| Pondere active imobilizate | 0.4% | 0.82% | 4.33% | 11.32% | 22.3% | 36.31% | 58.46% | 54.22% |
| Pondere active circulante | 99.6% | 99.18% | 95.67% | 88.68% | 77.7% | 63.69% | 41.54% | 45.78% |
©Firme.ro