Companie
Detalii identificare
Nume firmăIDEAL EXPERT RESET SRL
Cod unic de înregistrare37544397 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2017001009037
EUIDROONRC.J2017001009037
Data înființării10.05.2017 - 9 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6920
Această clasă include:
-servicii de înregistrare a tranzacţiilor comerciale pentru firme sau alţii -pregătirea sau auditul conturilor financiare -examinarea conturilor şi certificarea acurateţii lor -servicii de întocmire a documentelor de impozitare pentru persoane fizice şi firme -activităţi de consultanţă şi reprezentare a clienţilor în faţa organelor fiscale Această clasă exclude: -activităţi de prelucrare a datelor şi realizarea de tabele,
6311 -consultanţă managerială pe sistem contabil, proceduri de control bugetar,
7022 -colectare a facturilor,
8291
-servicii de înregistrare a tranzacţiilor comerciale pentru firme sau alţii -pregătirea sau auditul conturilor financiare -examinarea conturilor şi certificarea acurateţii lor -servicii de întocmire a documentelor de impozitare pentru persoane fizice şi firme -activităţi de consultanţă şi reprezentare a clienţilor în faţa organelor fiscale Această clasă exclude: -activităţi de prelucrare a datelor şi realizarea de tabele,
6311 -consultanţă managerială pe sistem contabil, proceduri de control bugetar,
7022 -colectare a facturilor,
8291
Industrie
Activităţi profesionale, ştiinţifice şi tehnice
SectorActivitati juridice si de contabilitate
Obiect activitateActivitati de contabilitate si audit financiar; consultanta in domeniul fiscal
Informații de contact
AdresaNegru Vodă nr. 30, Piteşti, Argeş
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
125.150
Profit (Lei)
43.735
Număr angajați
1
Vechime
9 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 125.150 | 43.735 | 3.645 | 7.219 | 3.328 | 59.367 | 55.476 | 1 |
| 2023 | 119.800 | 27.995 | 2.333 | 54.703 | 4.053 | 83.587 | 32.937 | 1 |
| 2022 | 96.250 | 36.321 | 3.027 | 34.723 | 7.420 | 63.824 | 36.521 | 1 |
| 2021 | 100.250 | 53.727 | 4.477 | 3.018 | 1.857 | 200.008 | 198.847 | 0 |
| 2020 | 83.285 | 65.157 | 5.430 | 1.224 | 0 | 164.240 | 163.016 | 0 |
| 2019 | 84.496 | 62.263 | 5.189 | 811 | 0 | 126.775 | 125.964 | 0 |
| 2018 | 82.300 | 61.894 | 5.158 | 1.387 | 2.563 | 88.788 | 89.964 | 0 |
| 2017 | 58.460 | 49.870 | 4.156 | 4.520 | 5.358 | 49.232 | 50.070 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
34.95%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
78.84%
Lichiditate curentă
8.22
Viteza rotație active
2
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
34.95%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
78.84%
Profit net per salariat
43.735 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 34.95% | 23.37% | 37.74% | 53.59% | 78.23% | 73.69% | 75.21% | 85.31% |
| Marjă profit brut | 35.95% | 24.37% | 40.35% | 56.59% | 81.23% | 76.69% | 78.21% | 88.42% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 78.84% | 85% | 99.45% | 27.02% | 39.97% | 49.43% | 68.8% | 99.6% |
| Profit net per salariat | 43.735 Lei | 27.995 Lei | 36.321 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
2
Viteza rotație stocuri
25.34
Durata medie încasare creanțe
81.95 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2 | 1.37 | 1.35 | 0.5 | 0.51 | 0.67 | 0.9 | 1.07 |
| Viteza rotație stocuri | 25.34 | 33.6 | 26.99 | 28.11 | 23.36 | 23.69 | 23.08 | 16.39 |
| Durata medie încasare creanțe | 81.95 zile | 124.85 zile | 212.66 zile | 98.85 zile | 7.89 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 125.150 Lei | 119.800 Lei | 96.250 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
8.22
Lichiditate imediată
7.54
Pondere active imobilizate
5.31%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 8.22 | 1.53 | 1.84 | 66.27 | 134.18 | 156.32 | 64.01 | 10.89 |
| Lichiditate imediată | 7.54 | 1.46 | 1.74 | 65.09 | 131.27 | 151.92 | 61.44 | 10.1 |
| Pondere active imobilizate | 5.31% | 4.62% | 10.41% | 0.92% | 0% | 0% | 2.81% | 9.81% |
| Pondere active circulante | 94.69% | 95.38% | 89.59% | 99.08% | 100% | 100% | 97.19% | 90.19% |
©Firme.ro