Companie
Detalii identificare
Nume firmăCONTABOX EXPERT SRL
Cod unic de înregistrare37559460 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ24/743/2017
EUIDROONRC.J24/743/2017
Data înființării11.05.2017 - 9 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6920
Această clasă include:
-servicii de înregistrare a tranzacţiilor comerciale pentru firme sau alţii -pregătirea sau auditul conturilor financiare -examinarea conturilor şi certificarea acurateţii lor -servicii de întocmire a documentelor de impozitare pentru persoane fizice şi firme -activităţi de consultanţă şi reprezentare a clienţilor în faţa organelor fiscale Această clasă exclude: -activităţi de prelucrare a datelor şi realizarea de tabele,
6311 -consultanţă managerială pe sistem contabil, proceduri de control bugetar,
7022 -colectare a facturilor,
8291
-servicii de înregistrare a tranzacţiilor comerciale pentru firme sau alţii -pregătirea sau auditul conturilor financiare -examinarea conturilor şi certificarea acurateţii lor -servicii de întocmire a documentelor de impozitare pentru persoane fizice şi firme -activităţi de consultanţă şi reprezentare a clienţilor în faţa organelor fiscale Această clasă exclude: -activităţi de prelucrare a datelor şi realizarea de tabele,
6311 -consultanţă managerială pe sistem contabil, proceduri de control bugetar,
7022 -colectare a facturilor,
8291
Industrie
Activităţi profesionale, ştiinţifice şi tehnice
SectorActivitati juridice si de contabilitate
Obiect activitateActivitati de contabilitate si audit financiar; consultanta in domeniul fiscal
Informații de contact
AdresaRepublicii nr. 127, Baia Mare, Maramureş
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
11.900
Profit (Lei)
4.445
Număr angajați
0
Vechime
9 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 11.900 | 4.445 | 370 | 0 | 0 | 7.979 | 7.979 | 0 |
| 2023 | 12.000 | 2.859 | 238 | 6.760 | 237 | 10.057 | 3.534 | 0 |
| 2022 | 14.250 | 5.377 | 448 | 5.564 | 2.709 | 29.530 | 26.675 | 0 |
| 2021 | 46.700 | 36.338 | 3.028 | 616 | 5.180 | 81.368 | 77.298 | 0 |
| 2020 | 51.400 | 42.519 | 3.543 | 364 | 3.150 | 64.168 | 58.320 | 0 |
| 2019 | 62.250 | 48.146 | 4.012 | 593 | 0 | 64.394 | 63.801 | 0 |
| 2018 | 62.000 | 50.695 | 4.225 | 495 | 0 | 58.149 | 57.654 | 0 |
| 2017 | 12.750 | 6.759 | 563 | 216 | 0 | 7.175 | 6.959 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
37.35%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
55.71%
Lichiditate curentă
n/a
Viteza rotație active
1.49
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
37.35%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
55.71%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 37.35% | 23.83% | 37.73% | 77.81% | 82.72% | 77.34% | 81.77% | 53.01% |
| Marjă profit brut | 44.45% | 28.52% | 40.59% | 80.45% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 55.71% | 80.9% | 20.16% | 47.01% | 72.91% | 75.46% | 87.93% | 97.13% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
1.49
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
61.04 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.49 | 1.17 | 0.44 | 0.54 | 0.76 | 0.97 | 1.07 | 1.78 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 61.04 zile | 60.96 zile | 24.33 zile | 25.53 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
0
Lichiditate imediată
0
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0 | 1.49 | 5.31 | 132.09 | 176.29 | 108.59 | 117.47 | 33.22 |
| Lichiditate imediată | 0 | 1.49 | 5.31 | 132.09 | 176.29 | 108.59 | 117.47 | 33.22 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 2.3% | 8.4% | 5.99% | 4.68% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 97.7% | 91.6% | 94.01% | 95.32% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro