Companie
Detalii identificare
Nume firmăCENTRO BELEZZA SRL
Cod unic de înregistrare37576380 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ12/2548/2017
EUIDROONRC.J12/2548/2017
Data înființării15.05.2017 - 8 ani
Domeniu de activitate
CAEN
9602
Această clasă include:
-activităţi de spălare a părului, aranjare şi tuns, coafat, vopsit, nuanţat, ondulat, îndreptat şi activităţi similare, pentru bărbaţi şi femei -bărbierit şi aranjarea bărbii -masaj facial, manichiură şi pedichiură, machiaj etc. Această clasă exclude: -confecţionarea de peruci,
3299
-activităţi de spălare a părului, aranjare şi tuns, coafat, vopsit, nuanţat, ondulat, îndreptat şi activităţi similare, pentru bărbaţi şi femei -bărbierit şi aranjarea bărbii -masaj facial, manichiură şi pedichiură, machiaj etc. Această clasă exclude: -confecţionarea de peruci,
3299
Industrie
Alte activităţi de servicii
SectorAlte activitati de servicii
Obiect activitateCoafura si alte activitati de infrumusetare
Informații de contact
AdresaParâng nr. 6, Cluj-Napoca, Cluj
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
85.602
Profit (Lei)
8.249
Număr angajați
1
Vechime
8 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 85.602 | 8.249 | 687 | 41.106 | 3.261 | 6.972 | -30.873 | 1 |
| 2024 | 80.505 | 504 | 42 | 49.629 | 3.330 | 7.177 | -39.122 | 1 |
| 2023 | 72.383 | 0 | 0 | 48.173 | 3.261 | 5.286 | -39.626 | 1 |
| 2022 | 45.973 | 0 | 0 | 43.095 | 3.261 | 3.427 | -36.407 | 1 |
| 2021 | 35.224 | 1.945 | 162 | 39.802 | 3.261 | 2.670 | -33.871 | 0 |
| 2020 | 39.774 | 7.563 | 630 | 42.373 | 3.261 | 3.296 | -35.816 | 0 |
| 2019 | 36.493 | 0 | 0 | 47.393 | 3.261 | 753 | -43.379 | 1 |
| 2018 | 7.381 | 0 | 0 | 42.060 | 3.261 | 2.160 | -36.639 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
9.64%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-26.72%
Lichiditate curentă
0.17
Viteza rotație active
8.37
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
9.64%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-26.72%
Profit net per salariat
8.249 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 9.64% | 0.63% | 0% | 0% | 5.52% | 19.01% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 10.73% | 1.63% | 0% | 0% | 8.53% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -26.72% | -1.29% | 0% | 0% | -5.74% | -21.12% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | 8.249 Lei | 504 Lei | 0 Lei | 0 Lei | n/a | n/a | 0 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
8.37
Viteza rotație stocuri
21.5
Durata medie încasare creanțe
0.71 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 8.37 | 7.66 | 8.47 | 6.87 | 5.94 | 6.07 | 9.09 | 1.36 |
| Viteza rotație stocuri | 21.5 | 31.41 | 36.25 | 31.51 | 21.3 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0.71 zile | 0 zile | 0.84 zile | 0.28 zile | 1.41 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 85.602 Lei | 80.505 Lei | 72.383 Lei | 45.973 Lei | n/a | n/a | 36.493 Lei | 7.381 Lei |
Lichiditate curentă
0.17
Lichiditate imediată
0.07
Pondere active imobilizate
31.87%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.17 | 0.14 | 0.11 | 0.08 | 0.07 | 0.08 | 0.02 | 0.05 |
| Lichiditate imediată | 0.07 | 0.09 | 0.07 | 0.05 | 0.03 | 0.08 | 0.02 | 0.05 |
| Pondere active imobilizate | 31.87% | 31.69% | 38.15% | 48.76% | 54.98% | 49.73% | 81.24% | 60.15% |
| Pondere active circulante | 68.13% | 68.31% | 61.85% | 51.24% | 45.02% | 50.27% | 18.76% | 39.85% |
©Firme.ro