Companie
Detalii identificare
Nume firmăUNIVERS FRACTAL SRL
Cod unic de înregistrare37584014 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2017007093407
EUIDROONRC.J2017007093407
Data înființării16.05.2017 - 9 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6203
Această clasă include: activităţi de management şi exploatare, în locaţie, a sistemelor de calculatoare ale clienţilor şi/sau a facilităţilor de prelucrare a datelor, precum şi serviciile anexe pentru acestea.
Industrie
Informaţii şi comunicaţii
SectorActivitati de servicii in tehnologia informatiei
Obiect activitateActivitati de management (gestiune si exploatare) a mijloacelor de calcul
Informații de contact
AdresaPoiana Cu Aluni nr. 6, Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
133.390
Profit (Lei)
-39.508
Număr angajați
1
Vechime
9 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 133.390 | -39.508 | -3.292 | 106.841 | 31.533 | 28.063 | -47.245 | 1 |
| 2023 | 180.560 | 0 | 0 | 65.930 | 49.139 | 9.054 | -7.737 | 1 |
| 2022 | 222.641 | 72.745 | 6.062 | 40.507 | 25.721 | 97.217 | 82.431 | 1 |
| 2021 | 250.077 | 0 | 0 | 60.679 | -23.666 | 94.031 | 9.686 | 1 |
| 2020 | 277.784 | 182.904 | 15.242 | 90.975 | -3.381 | 169.046 | 74.690 | 1 |
| 2019 | 42.859 | 0 | 0 | 113.036 | 0 | 4.822 | -108.214 | 1 |
| 2018 | 4.356 | 0 | 0 | 82.385 | 0 | 4.734 | -77.651 | 1 |
| 2017 | 1.240 | 0 | 0 | 14.650 | 0 | 4.693 | -9.957 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-29.62%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
83.62%
Lichiditate curentă
0.26
Viteza rotație active
2.24
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-29.62%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
83.62%
Profit net per salariat
-39.508 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -29.62% | 0% | 32.67% | 0% | 65.84% | 0% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 33.62% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 83.62% | 0% | 88.25% | 0% | 100% | 0% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | -39.508 Lei | 0 Lei | 72.745 Lei | 0 Lei | 182.904 Lei | 0 Lei | 0 Lei | n/a |
Viteza rotație active
2.24
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
57.56 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2.24 | 3.1 | 1.81 | 3.55 | 1.68 | 8.89 | 0.92 | 0.26 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 57.56 zile | 13.85 zile | 129.54 zile | 29.12 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 133.390 Lei | 180.560 Lei | 222.641 Lei | 250.077 Lei | 277.784 Lei | 42.859 Lei | 4.356 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
0.26
Lichiditate imediată
0.26
Pondere active imobilizate
52.91%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.26 | 0.14 | 2.4 | 1.55 | 1.86 | 0.04 | 0.06 | 0.32 |
| Lichiditate imediată | 0.26 | 0.14 | 2.4 | 1.55 | 1.86 | 0.04 | 0.06 | 0.32 |
| Pondere active imobilizate | 52.91% | 84.44% | 20.92% | -33.63% | -2.04% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 47.09% | 15.56% | 79.08% | 133.63% | 102.04% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro