Companie
Detalii identificare
Nume firmăAQUASIMLUZ BEACH SRL
Cod unic de înregistrare RO 37601000 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2017000502180
EUIDROONRC.J2017000502180
Data înființării18.05.2017 - 8 ani
Domeniu de activitate
CAEN
1071
Această clasă include:
-fabricarea produselor proaspete de brutărie: -pâine si alte specialităţi de pâine (chifle) -produse de patiserie, prăjituri, plăcinte, clătite, tarte, vafe, pâine prăjită etc. Această clasă exclude: -fabricarea produselor de panificaţie uscate,
1072 -fabricarea pastelor făinoase,
1073 -coacerea produselor de brutărie pentru consumul imediat,
diviziunea 56
-fabricarea produselor proaspete de brutărie: -pâine si alte specialităţi de pâine (chifle) -produse de patiserie, prăjituri, plăcinte, clătite, tarte, vafe, pâine prăjită etc. Această clasă exclude: -fabricarea produselor de panificaţie uscate,
1072 -fabricarea pastelor făinoase,
1073 -coacerea produselor de brutărie pentru consumul imediat,
diviziunea 56
Industrie
Industria prelucrătoare
SectorIndustria alimentara
Obiect activitateFabricarea painii; fabricarea prajiturilor si a produselor proaspete de patiserie
Informații de contact
AdresaVictoriei nr. 56, Târgu Jiu, Gorj
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
2.108.793
Profit (Lei)
10.930
Număr angajați
10
Vechime
8 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.108.793 | 10.930 | 911 | 751.881 | 854.859 | 149.289 | 262.430 | 10 |
| 2024 | 2.022.556 | 235.186 | 19.599 | 350.010 | 655.897 | 135.070 | 400.256 | 9 |
| 2023 | 1.597.554 | 345.645 | 28.804 | 338.562 | 329.888 | 418.272 | 348.305 | 10 |
| 2022 | 547.134 | 116.386 | 9.699 | 95.552 | 150.011 | 173.144 | 116.586 | 5 |
| 2021 | 307.757 | 106.909 | 8.909 | 26.198 | 92.031 | 153.684 | 117.041 | 3 |
| 2020 | 231.305 | 65.932 | 5.494 | 57.371 | 107.322 | 139.249 | 66.132 | 2 |
| 2019 | 375.953 | 108.118 | 9.010 | 43.908 | 125.945 | 200.914 | 139.292 | 4 |
| 2018 | 306.830 | 35.380 | 2.948 | 51.557 | 162.535 | 84.447 | 31.174 | 4 |
| 2017 | 0 | 0 | 0 | 198.284 | 183.127 | 194.078 | -4.206 | 2 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
0.52%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
4.16%
Lichiditate curentă
0.2
Viteza rotație active
2.1
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
0.52%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
4.16%
Profit net per salariat
1.093 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 0.52% | 11.63% | 21.64% | 21.27% | 34.74% | 28.5% | 28.76% | 11.53% | 0% |
| Marjă profit brut | 1.02% | 14.32% | 22.62% | 22.25% | 35.32% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 4.16% | 58.76% | 99.24% | 99.83% | 91.34% | 99.7% | 77.62% | 100% | 0% |
| Profit net per salariat | 1.093 Lei | 26.132 Lei | 34.565 Lei | 23.277 Lei | 35.636 Lei | 32.966 Lei | 27.030 Lei | 8.845 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
2.1
Viteza rotație stocuri
88.44
Durata medie încasare creanțe
8.44 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2.1 | 2.56 | 2.14 | 1.69 | 1.25 | 0.94 | 1.15 | 1.24 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 88.44 | 124.09 | 52.25 | 15.61 | 164.75 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 8.44 zile | 5.43 zile | 47.64 zile | 12.79 zile | 28.95 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | 210.879 Lei | 224.728 Lei | 159.755 Lei | 109.427 Lei | 102.586 Lei | 115.653 Lei | 93.988 Lei | 76.708 Lei | 0 Lei |
Lichiditate curentă
0.2
Lichiditate imediată
0.17
Pondere active imobilizate
85.13%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.2 | 0.39 | 1.24 | 1.81 | 5.87 | 2.43 | 4.58 | 1.64 | 0.98 |
| Lichiditate imediată | 0.17 | 0.34 | 1.15 | 1.45 | 5.79 | 2.43 | 4.58 | 1.64 | 0.98 |
| Pondere active imobilizate | 85.13% | 82.92% | 44.09% | 46.42% | 37.45% | 43.53% | 38.53% | 65.81% | 48.55% |
| Pondere active circulante | 14.87% | 17.08% | 55.91% | 53.58% | 62.55% | 56.47% | 61.47% | 34.19% | 51.45% |
©Firme.ro