Companie
Detalii identificare
Nume firmăRIA PARTY PLANNER SRL
Cod unic de înregistrare37606864 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ26/862/2017
EUIDROONRC.J26/862/2017
Data înființării18.05.2017 - 8 ani
Domeniu de activitate
CAEN
5920
Această clasă include activităţile de producţie a înregistrărilor originale (audio) cum ar fi benzi, CD-uri; promovarea şi distribuirea înregistrărilor audio către comercianţii cu ridicata, comercianţii cu amănuntul sau direct către public. Aceste activităţi pot fi integrate sau nu în producţia înregistrărilor master în cadrul aceleiaşi unităţi. În cazul în care nu sunt integrate, unitatea care desfăşoară aceste activităţi trebuie să obţină drepturile de reproducere şi distribuţie a înregistrărilor master. Această clasă include şi activităţi de servicii pentru realizarea înregistrărilor audio în studio sau în altă locaţie, inclusiv producţia de programe radio înregistrate pe bandă. Această clasă include de asemenea activităţi de editare de muzică, adică activităţi de: achiziţionare şi înregistrare a drepturilor de reproducere pentru compoziţii muzicale; promovarea, autorizarea şi utilizarea acestora în înregistrări, la radio, televiziune, în producţii cinematografice, spectacole, pentru tipărire etc. Unităţile angajate în aceste activităţi pot deţine dreptul de reproducere sau pot acţiona în calitate de administrator în numele proprietarilor dreptului de reproducere. Publicarea partiturilor muzicale este inclusă aici.
Industrie
Informaţii şi comunicaţii
SectorActivitati de productie cinematografica, video si de programe de televiziune; inregistrari audio si activitati de editare muzicala
Obiect activitateActivitati de realizare a inregistrarilor audio si activitati de editare muzicala
Informații de contact
AdresaCiocîrliei nr. 51, Luduş, Mureş
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
159.543
Profit (Lei)
10.912
Număr angajați
1
Vechime
8 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 159.543 | 10.912 | 909 | 67.825 | 60.018 | 71.715 | 63.908 | 1 |
| 2024 | 156.192 | 6.597 | 550 | 54.511 | 21.665 | 85.842 | 52.996 | 1 |
| 2023 | 196.865 | 22.833 | 1.903 | 51.476 | 33.385 | 64.490 | 46.399 | 1 |
| 2022 | 265.181 | 72.804 | 6.067 | 34.015 | 12.425 | 75.657 | 54.067 | 1 |
| 2021 | 39.363 | 10.983 | 915 | 29.689 | 0 | 8.830 | -20.859 | 0 |
| 2020 | 39.363 | 10.983 | 915 | 29.689 | 0 | 8.830 | -20.859 | 0 |
| 2019 | 5.232 | 0 | 0 | 46.377 | 6.421 | 8.114 | -31.842 | 0 |
| 2018 | 0 | 0 | 0 | 30.050 | 12.555 | 5.093 | -12.402 | 0 |
| 2017 | 0 | 0 | 0 | 18.800 | 18.688 | 312 | 200 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
6.84%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
17.07%
Lichiditate curentă
1.06
Viteza rotație active
1.21
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
6.84%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
17.07%
Profit net per salariat
10.912 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 6.84% | 4.22% | 11.6% | 27.45% | 27.9% | 27.9% | 0% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 8.17% | 5.22% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 17.07% | 12.45% | 49.21% | 100% | -52.65% | -52.65% | 0% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | 10.912 Lei | 6.597 Lei | 22.833 Lei | 72.804 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
1.21
Viteza rotație stocuri
44.68
Durata medie încasare creanțe
145.89 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.21 | 1.45 | 2.01 | 3.01 | 4.46 | 4.46 | 0.36 | 0 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 44.68 | 7.46 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 145.89 zile | 42.55 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | 159.543 Lei | 156.192 Lei | 196.865 Lei | 265.181 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
1.06
Lichiditate imediată
1
Pondere active imobilizate
45.56%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.06 | 1.57 | 1.25 | 2.22 | 0.3 | 0.3 | 0.17 | 0.17 | 0.02 |
| Lichiditate imediată | 1 | 1.19 | 1.25 | 2.22 | 0.3 | 0.3 | 0.17 | 0.17 | 0.02 |
| Pondere active imobilizate | 45.56% | 20.15% | 34.11% | 14.11% | 0% | 0% | 44.18% | 71.14% | 98.36% |
| Pondere active circulante | 54.44% | 79.85% | 65.89% | 85.89% | 100% | 100% | 55.82% | 28.86% | 1.64% |
©Firme.ro