Companie
Detalii identificare
Nume firmăANAIRA ART MOB SRL-D
Cod unic de înregistrare RO 37614875 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ12/2770/2017
EUIDROONRC.J12/2770/2017
Data înființării22.05.2017 - 8 ani
Domeniu de activitate
CAEN
3109
Această clasă include:
-fabricarea de canapele, canapele extensibile şi fotolii -fabricarea de scaune şi bănci pentru grădină -fabricarea de mobilier pentru dormitoare, sufragerii, grădini etc. -fabricarea de carcase pentru maşini de cusut, televizoare etc.
Această clasă include de asemenea:
-finisarea scaunelor şi băncilor, cum ar fi tapiţarea -finisarea mobilierului cum ar fi : vopsirea, lăcuirea şi tapiţarea Această clasă exclude: -fabricarea de perne, plăpumi cu puf ,
1342 -fabricarea de mobilier din ceramică, beton sau piatră,
2342, 2369, 2370 -fabricarea de lămpi electrice şi echipamente de iluminat,
2740 -fabricarea de scaune pentru autoturisme,
2932 -fabricarea de scaune pentru vagoanele de călători,
3020 -fabricarea de scaune de avion,
3030 -retapiţarea şi recondiţionarea mobilierului,
9524
-fabricarea de canapele, canapele extensibile şi fotolii -fabricarea de scaune şi bănci pentru grădină -fabricarea de mobilier pentru dormitoare, sufragerii, grădini etc. -fabricarea de carcase pentru maşini de cusut, televizoare etc.
Această clasă include de asemenea:
-finisarea scaunelor şi băncilor, cum ar fi tapiţarea -finisarea mobilierului cum ar fi : vopsirea, lăcuirea şi tapiţarea Această clasă exclude: -fabricarea de perne, plăpumi cu puf ,
1342 -fabricarea de mobilier din ceramică, beton sau piatră,
2342, 2369, 2370 -fabricarea de lămpi electrice şi echipamente de iluminat,
2740 -fabricarea de scaune pentru autoturisme,
2932 -fabricarea de scaune pentru vagoanele de călători,
3020 -fabricarea de scaune de avion,
3030 -retapiţarea şi recondiţionarea mobilierului,
9524
Industrie
Industria prelucrătoare
SectorFabricarea de mobila
Obiect activitateFabricarea de mobila n.c.a.
Informații de contact
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
13.771
Profit (Lei)
-30.196
Număr angajați
0
Vechime
8 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 13.771 | -30.196 | -2.516 | 332.694 | 68.223 | 29.502 | -243.985 | 0 |
| 2023 | 0 | 3.020 | 252 | 274.789 | 82.984 | 14.079 | -213.789 | 0 |
| 2022 | 23.103 | 0 | 0 | 265.545 | 98.903 | 12.952 | -216.809 | 1 |
| 2021 | 55.905 | 0 | 0 | 236.642 | 112.248 | 7.643 | -206.926 | 1 |
| 2020 | 100.812 | 0 | 0 | 162.217 | 138.210 | 25.515 | -131.909 | 2 |
| 2019 | 151.424 | 0 | 0 | 76.646 | 156.867 | 8.029 | -55.724 | 3 |
| 2018 | 42.709 | 0 | 0 | 56.961 | 183.923 | 34.023 | -20.591 | 2 |
| 2017 | 0 | 0 | 0 | 6.410 | 0 | 643 | -5.767 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-219.27%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
12.38%
Lichiditate curentă
0.09
Viteza rotație active
0.14
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-219.27%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
12.38%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -219.27% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 12.38% | -1.41% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | n/a |
Viteza rotație active
0.14
Viteza rotație stocuri
1
Durata medie încasare creanțe
332.98 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.14 | 0 | 0.21 | 0.47 | 0.62 | 0.92 | 0.2 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 1 | 0 | 2.15 | 0 | 4.88 | 25.13 | 2.41 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 332.98 zile | 0 | 10.73 zile | 40.83 zile | 14.62 zile | 1.21 zile | 32.95 zile | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | 23.103 Lei | 55.905 Lei | 50.406 Lei | 50.475 Lei | 21.355 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
0.09
Lichiditate imediată
0.05
Pondere active imobilizate
69.81%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.09 | 0.05 | 0.05 | 0.03 | 0.16 | 0.1 | 0.6 | 0.1 |
| Lichiditate imediată | 0.05 | 0 | 0.01 | 0.03 | 0.03 | 0.03 | 0.29 | 0.1 |
| Pondere active imobilizate | 69.81% | 85.49% | 88.42% | 93.63% | 84.42% | 95.13% | 84.39% | 0% |
| Pondere active circulante | 30.19% | 14.51% | 11.58% | 6.37% | 15.58% | 4.87% | 15.61% | 100% |
©Firme.ro