Companie
Detalii identificare
Nume firmăINNOVO WINDTHERM SRL
Cod unic de înregistrare RO 37615587 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ7/350/2017
EUIDROONRC.J7/350/2017
Data înființării22.05.2017 - 8 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4332
Această clasă include:
-montarea de uşi, ferestre (exclusiv uşi automate şi turnante), tocuri de uşi şi ferestre, din lemn sau alte materiale -instalarea echipamentului pentru bucătării, casa scărilor, accesorii pentru magazine -instalarea mobilierului -lucrări de finisaj interior cum ar fi: montarea de plafoane, montarea de pereţi mobili etc.
-montarea de uşi, ferestre (exclusiv uşi automate şi turnante), tocuri de uşi şi ferestre, din lemn sau alte materiale -instalarea echipamentului pentru bucătării, casa scărilor, accesorii pentru magazine -instalarea mobilierului -lucrări de finisaj interior cum ar fi: montarea de plafoane, montarea de pereţi mobili etc.
Industrie
Construcţii
SectorLucrari speciale de constructii
Obiect activitateLucrari de tamplarie si dulgherie
Informații de contact
AdresaNuferilor nr. 7U, Cătămăreşti-Deal, Botoşani
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
3.979.146
Profit (Lei)
159.320
Număr angajați
7
Vechime
8 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.979.146 | 159.320 | 13.277 | 1.298.459 | 448.938 | 1.557.214 | 711.157 | 7 |
| 2024 | 3.484.073 | 210.733 | 17.561 | 1.099.312 | 280.034 | 1.422.188 | 605.734 | 8 |
| 2023 | 3.077.213 | 181.851 | 15.154 | 847.404 | 86.214 | 1.256.359 | 503.698 | 5 |
| 2022 | 2.634.712 | 120.247 | 10.021 | 663.747 | 205.321 | 776.011 | 321.846 | 5 |
| 2021 | 2.250.819 | 105.517 | 8.793 | 918.629 | 235.121 | 867.945 | 201.599 | 6 |
| 2020 | 3.315.258 | 95.842 | 7.987 | 856.410 | 300.555 | 674.215 | 96.082 | 8 |
| 2019 | 2.368.084 | 65.175 | 5.431 | 1.091.827 | 205.284 | 976.816 | 65.766 | 5 |
| 2018 | 1.417.236 | 47.258 | 3.938 | 650.060 | 95.207 | 637.345 | 82.592 | 3 |
| 2017 | 395.873 | 35.134 | 2.928 | 195.496 | 19.840 | 210.990 | 35.334 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
4%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
22.4%
Lichiditate curentă
1.2
Viteza rotație active
1.98
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
4%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
22.4%
Profit net per salariat
22.760 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 4% | 6.05% | 5.91% | 4.56% | 4.69% | 2.89% | 2.75% | 3.33% | 8.88% |
| Marjă profit brut | 4.71% | 7.07% | 6.62% | 5.24% | 5.43% | 3.63% | 3.63% | 4.2% | 9.88% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 22.4% | 34.79% | 36.1% | 37.36% | 52.34% | 99.75% | 99.1% | 57.22% | 99.43% |
| Profit net per salariat | 22.760 Lei | 26.342 Lei | 36.370 Lei | 24.049 Lei | 17.586 Lei | 11.980 Lei | 13.035 Lei | 15.753 Lei | 35.134 Lei |
Viteza rotație active
1.98
Viteza rotație stocuri
3.16
Durata medie încasare creanțe
22.79 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.98 | 2.05 | 2.29 | 2.68 | 2.04 | 3.4 | 2 | 1.93 | 1.71 |
| Viteza rotație stocuri | 3.16 | 3.22 | 3.77 | 5.17 | 3.1 | 5.5 | 2.5 | 2.26 | 2.68 |
| Durata medie încasare creanțe | 22.79 zile | 27.18 zile | 28.83 zile | 18.3 zile | 14.81 zile | 3.96 zile | 4.37 zile | -0.68 zile | 26.47 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 568.449 Lei | 435.509 Lei | 615.443 Lei | 526.942 Lei | 375.137 Lei | 414.407 Lei | 473.617 Lei | 472.412 Lei | 395.873 Lei |
Lichiditate curentă
1.2
Lichiditate imediată
0.23
Pondere active imobilizate
22.38%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.2 | 1.29 | 1.48 | 1.17 | 0.94 | 0.79 | 0.89 | 0.98 | 1.08 |
| Lichiditate imediată | 0.23 | 0.31 | 0.52 | 0.4 | 0.15 | 0.08 | 0.03 | 0.01 | 0.32 |
| Pondere active imobilizate | 22.38% | 16.45% | 6.42% | 20.92% | 21.32% | 30.83% | 17.37% | 13% | 8.6% |
| Pondere active circulante | 77.62% | 83.55% | 93.58% | 79.08% | 78.68% | 69.17% | 82.63% | 87% | 91.4% |
©Firme.ro