Companie
Detalii identificare
Nume firmăGLANDRE PRODUCT S.R.L.
Cod unic de înregistrare37645588 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ13/1649/2017
EUIDROONRC.J13/1649/2017
Data înființării25.05.2017 - 8 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4776
-
Industrie
Comerţ cu ridicata şi cu amănuntul; repararea autovehiculelor şi motocicletelor
SectorComert cu amanuntul, cu exceptia autovehiculelor si motocicletelor
Obiect activitateComert cu amanuntul al florilor, plantelor si semintelor, comert cu amanuntul al animalelor de companie si a hranei pentru acestea, in magazine specializate
Informații de contact
AdresaSălciilor nr. 20, Cumpăna, Constanţa
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
31.694
Profit (Lei)
-5.505
Număr angajați
0
Vechime
8 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 31.694 | -5.505 | -459 | 57.035 | 10.754 | 13.597 | -32.534 | 0 |
| 2024 | 92.712 | 20.650 | 1.721 | 60.314 | 16.187 | 16.948 | -27.029 | 0 |
| 2023 | 30.274 | 0 | 0 | 103.677 | 27.402 | 33.435 | -42.690 | 0 |
| 2022 | 285.870 | 0 | 0 | 123.232 | 18.658 | 73.173 | -31.251 | 1 |
| 2021 | 275.900 | 0 | 0 | 149.040 | 20.587 | 112.522 | -11.940 | 1 |
| 2020 | 59.585 | 27.694 | 2.308 | 56.700 | 0 | 63.630 | 8.404 | 0 |
| 2019 | 44.367 | 11.836 | 986 | 23.187 | 0 | 3.898 | -19.289 | 0 |
| 2018 | 23.635 | 0 | 0 | 33.799 | 0 | 2.473 | -31.326 | 1 |
| 2017 | 8.325 | 0 | 0 | 19.868 | 0 | 893 | -18.975 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-17.37%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
16.92%
Lichiditate curentă
0.24
Viteza rotație active
1.3
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-17.37%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
16.92%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -17.37% | 22.27% | 0% | 0% | 0% | 46.48% | 26.68% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 28.54% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 16.92% | -76.4% | 0% | 0% | 0% | 100% | -61.36% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | 0 Lei | 0 Lei | n/a | n/a | 0 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
1.3
Viteza rotație stocuri
3.92
Durata medie încasare creanțe
0 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.3 | 2.8 | 0.5 | 3.11 | 2.07 | 0.94 | 11.38 | 9.56 | 9.32 |
| Viteza rotație stocuri | 3.92 | 13.28 | 1.2 | 19.89 | 5.07 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 zile | 16.98 zile | 64.95 zile | 11.44 zile | 7.99 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | 285.870 Lei | 275.900 Lei | n/a | n/a | 23.635 Lei | 8.325 Lei |
Lichiditate curentă
0.24
Lichiditate imediată
0.1
Pondere active imobilizate
44.16%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.24 | 0.28 | 0.32 | 0.59 | 0.75 | 1.12 | 0.17 | 0.07 | 0.04 |
| Lichiditate imediată | 0.1 | 0.17 | 0.08 | 0.48 | 0.39 | 1.12 | 0.17 | 0.07 | 0.04 |
| Pondere active imobilizate | 44.16% | 48.85% | 45.04% | 20.32% | 15.47% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 55.84% | 51.15% | 54.96% | 79.68% | 84.53% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro