Companie
Detalii identificare
Nume firmăERFATUR IMPEX SRL
Cod unic de înregistrare RO 3764860 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ12/1429/1993
EUIDROONRC.J12/1429/1993
Data înființării15.04.1993 - 33 ani
Domeniu de activitate
CAEN
7990
Această clasă include:
-alte servicii de rezervare legate de călătorie: -rezervări pentru transport, hoteluri, restaurante, închirieri de maşini, distracţie şi sport etc -activităţi de” time-share” -activităţi de vânzare de bilete pentru evenimente teatrale, sportive şi alte evenimente de distracţie şi amuzament -servicii de asistenţă pentru vizitatori -furnizarea de informaţii de călătorie pentru vizitatori -activităţile ghizilor turistici -activităţi de promovare a turismului Această clasă exclude: -activităţile agenţiilor de turism şi ale tur-opertorilor,
clasele 7911 şi 7912 -organizarea şi managementul evenimentelor cum ar fi şedinţe, convenţii şi conferinţe,
8230
8230
Industrie
Activităţi de servicii administrative şi activităţi de servicii suport
SectorActivitati ale agentiilor turistice si a tur-operatorilor; alte servicii de rezervare si asistenta turistica
Obiect activitateAlte servicii de rezervare si asistenta turistica
Informații de contact
Adresastr. Grigore Alexandrescu nr. 29, Cluj-Napoca, Cluj
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
4.344
Profit (Lei)
-54.651
Număr angajați
0
Vechime
33 ani
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 4.344 | -54.651 | -4.554 | 4.803 | 0 | 32.050 | 27.247 | 0 |
| 2023 | 4.880 | 876 | 73 | 2.983 | 0 | 84.881 | 81.898 | 0 |
| 2022 | 4.826 | 0 | 0 | 5.672 | 0 | 86.694 | 81.022 | 0 |
| 2021 | 5.674 | 697 | 58 | 5.855 | 0 | 90.395 | 84.540 | 1 |
| 2020 | 3.959 | 0 | 0 | 6.434 | 0 | 90.276 | 83.842 | 1 |
| 2019 | 13.892 | 6.094 | 508 | 6.246 | 0 | 385.573 | 379.327 | 0 |
| 2018 | 141.666 | 39.698 | 3.308 | 6.480 | 0 | 379.713 | 373.233 | 1 |
| 2017 | 172.334 | 11.134 | 928 | 15.262 | 0 | 348.797 | 333.535 | 1 |
| 2016 | 219.450 | 37.788 | 3.149 | 3.322 | 0 | 325.723 | 322.401 | 1 |
Marja profit net
-1258.08%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-200.58%
Lichiditate curentă
6.67
Viteza rotație active
0.14
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-1258.08%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-200.58%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -1258.08% | 17.95% | 0% | 12.28% | 0% | 43.87% | 28.02% | 6.46% | 17.22% |
| Marjă profit brut | 0% | 18.83% | 0% | 15.26% | 0% | 46.87% | 30.35% | 9.45% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -200.58% | 1.07% | 0% | 0.82% | 0% | 1.61% | 10.64% | 3.34% | 11.72% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | 697 Lei | 0 Lei | n/a | 39.698 Lei | 11.134 Lei | 37.788 Lei |
Viteza rotație active
0.14
Viteza rotație stocuri
0.22
Durata medie încasare creanțe
506.75 zile
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.14 | 0.06 | 0.06 | 0.06 | 0.04 | 0.04 | 0.37 | 0.49 | 0.67 |
| Viteza rotație stocuri | 0.22 | 0.24 | 0.23 | 0.32 | 0.21 | 0.62 | 6.15 | 6.59 | 0 |