Companie
Detalii identificare
Nume firmăNEW OPTIM BEAUTY SRL
Cod unic de înregistrare37686740 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2017000911173
EUIDROONRC.J2017000911173
Data înființării31.05.2017 - 8 ani
Domeniu de activitate
CAEN
9604
Această clasă include:
-activităţile băilor (comunale) turceşti, saunelor şi băilor de abur, solarelor, saloanelor de slăbit, saloanelor de masaj etc. Această clasă exclude: - masajul medical şi terapeutic,
8690 -activităţi ale cluburilor de sănătate, întreţinere corporală (fitness) şi culturism,
9313
-activităţile băilor (comunale) turceşti, saunelor şi băilor de abur, solarelor, saloanelor de slăbit, saloanelor de masaj etc. Această clasă exclude: - masajul medical şi terapeutic,
8690 -activităţi ale cluburilor de sănătate, întreţinere corporală (fitness) şi culturism,
9313
Industrie
Alte activităţi de servicii
SectorAlte activitati de servicii
Obiect activitateActivitati de intretinere corporala
Informații de contact
AdresaSiderurgiştilor nr. 15, Galaţi, Galaţi
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
353.925
Profit (Lei)
229.531
Număr angajați
1
Vechime
8 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 353.925 | 229.531 | 19.128 | 8.165 | 0 | 704.839 | 553.122 | 1 |
| 2024 | 294.922 | 161.880 | 13.490 | 18.876 | 0 | 347.720 | 328.844 | 1 |
| 2023 | 296.329 | 201.874 | 16.823 | 14.023 | 0 | 264.091 | 258.568 | 1 |
| 2022 | 296.266 | 243.110 | 20.259 | 13.150 | 0 | 257.170 | 244.020 | 1 |
| 2021 | 296.501 | 237.450 | 19.788 | 6.503 | 100 | 244.753 | 238.350 | 0 |
| 2020 | 42.504 | 20.259 | 1.688 | 6.305 | 0 | 92.686 | 86.381 | 0 |
| 2019 | 299.653 | 169.132 | 14.094 | 28.486 | 0 | 199.858 | 171.372 | 0 |
| 2018 | 80.221 | 34.110 | 2.843 | 59.728 | 0 | 86.945 | 27.217 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
64.85%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
41.5%
Lichiditate curentă
86.32
Viteza rotație active
0.5
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
64.85%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
41.5%
Profit net per salariat
229.531 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 64.85% | 54.89% | 68.12% | 82.06% | 80.08% | 47.66% | 56.44% | 42.52% |
| Marjă profit brut | 66.45% | 55.74% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 41.5% | 49.23% | 78.07% | 99.63% | 99.62% | 23.45% | 98.69% | 100% |
| Profit net per salariat | 229.531 Lei | 161.880 Lei | 201.874 Lei | 243.110 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
0.5
Viteza rotație stocuri
313.76
Durata medie încasare creanțe
606.05 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.5 | 0.85 | 1.12 | 1.15 | 1.21 | 0.46 | 1.5 | 0.92 |
| Viteza rotație stocuri | 313.76 | 537.2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 606.05 zile | 384.37 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 353.925 Lei | 294.922 Lei | 296.329 Lei | 296.266 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
86.32
Lichiditate imediată
86.19
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 86.32 | 18.42 | 18.83 | 19.56 | 37.64 | 14.7 | 7.02 | 1.46 |
| Lichiditate imediată | 86.19 | 18.39 | 18.83 | 19.56 | 37.64 | 14.7 | 7.02 | 1.46 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0.04% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 99.96% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro