Companie
Detalii identificare
Nume firmăMEDELIN IN STYLE SRL
Cod unic de înregistrare37708775 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2017002218355
EUIDROONRC.J2017002218355
Data înființării07.06.2017 - 8 ani
Domeniu de activitate
CAEN
113
Această clasă include:
-cultivarea legumelor frunzoase: -anghinare -sparanghel -varză -conopidă şi broccoli -lăptucă şi cicoare -spanac -alte legume frunzoase -cultivarea legumelor pentru fructe -castraveţi şi castraveciori -vinete -tomate -pepeni verzi -pepeni galbeni -alte soiuri de pepeni şi legume pentru fructe -cultivarea legumelor rădăcinoase (inclusiv bulboase sau tuberculi) -morcovi -napi -usturoi -ceapă (inclusiv ceapă franţuzească) -praz şi alte legume aliacee -alte legume rădăcinoase, cu bulbi sau tuberculi -cultivarea ciupercilor şi trufelor -cultivarea legumelor pentru producerea de seminţe, inclusiv seminţe de sfeclă de zahăr şi alte tipuri de sfeclă -cultivarea sfeclei de zahăr -cultivarea altor legume -cultivarea de rădăcinoase şi tuberculi cum sunt: -cartofi -cartofi dulci -manioc -igname -alte rădăcinoase şi tuberculi Această clasă exclude: -cultura ardeiului iute (capsicum sop.) şi a altor plante aromatice şi condimente,
0128 -cultura miceliului de ciuperci,
0130
-cultivarea legumelor frunzoase: -anghinare -sparanghel -varză -conopidă şi broccoli -lăptucă şi cicoare -spanac -alte legume frunzoase -cultivarea legumelor pentru fructe -castraveţi şi castraveciori -vinete -tomate -pepeni verzi -pepeni galbeni -alte soiuri de pepeni şi legume pentru fructe -cultivarea legumelor rădăcinoase (inclusiv bulboase sau tuberculi) -morcovi -napi -usturoi -ceapă (inclusiv ceapă franţuzească) -praz şi alte legume aliacee -alte legume rădăcinoase, cu bulbi sau tuberculi -cultivarea ciupercilor şi trufelor -cultivarea legumelor pentru producerea de seminţe, inclusiv seminţe de sfeclă de zahăr şi alte tipuri de sfeclă -cultivarea sfeclei de zahăr -cultivarea altor legume -cultivarea de rădăcinoase şi tuberculi cum sunt: -cartofi -cartofi dulci -manioc -igname -alte rădăcinoase şi tuberculi Această clasă exclude: -cultura ardeiului iute (capsicum sop.) şi a altor plante aromatice şi condimente,
0128 -cultura miceliului de ciuperci,
0130
Industrie
Agricultură, silvicultură şi pescuit
SectorAgricultura, vanatoare si servicii anexe
Obiect activitateCultivarea legumelor si a pepenilor, a radacinoaselor si tuberculilor
Informații de contact
AdresaPrincipala nr. 24A, Sat Carani | Comuna Sânandrei, Timiş
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
800
Profit (Lei)
772
Număr angajați
0
Vechime
8 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 800 | 772 | 64 | 247 | 0 | 24.807 | 24.560 | 0 |
| 2023 | 1.800 | 1.483 | 124 | 2.087 | 0 | 25.876 | 23.789 | 0 |
| 2022 | 9.968 | 3.980 | 332 | 2.409 | 0 | 24.715 | 22.306 | 0 |
| 2021 | 8.156 | 5.694 | 475 | 3.434 | 0 | 21.760 | 18.326 | 0 |
| 2020 | 7.201 | 1.389 | 116 | 3.100 | 0 | 15.732 | 12.632 | 0 |
| 2019 | 30.473 | 9.992 | 833 | 52.824 | 0 | 64.066 | 11.242 | 0 |
| 2018 | 19.062 | 1.050 | 88 | 6.350 | 0 | 7.600 | 1.250 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
96.5%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
3.14%
Lichiditate curentă
100.43
Viteza rotație active
0.03
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
96.5%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
3.14%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 96.5% | 82.39% | 39.93% | 69.81% | 19.29% | 32.79% | 5.51% |
| Marjă profit brut | 112.5% | 89% | 42.48% | 72.55% | 22.72% | 35.79% | 8.51% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 3.14% | 6.23% | 17.84% | 31.07% | 11% | 88.88% | 84% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
0.03
Viteza rotație stocuri
2
Durata medie încasare creanțe
0 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.03 | 0.07 | 0.4 | 0.37 | 0.46 | 0.48 | 2.51 |
| Viteza rotație stocuri | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 27.75 zile | 313.3 zile | 74.02 zile | 3.03 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
100.43
Lichiditate imediată
98.81
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 100.43 | 12.4 | 10.26 | 6.34 | 5.07 | 1.21 | 1.2 |
| Lichiditate imediată | 98.81 | 12.4 | 10.26 | 6.34 | 5.07 | 1.21 | 1.2 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro