Companie
Detalii identificare
Nume firmăGIMDIMA NELU SRL
Cod unic de înregistrare37758048 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2017001014178
EUIDROONRC.J2017001014178
Data înființării14.06.2017 - 8 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6820
Această clasă include:
-închirierea şi subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate: -clădiri de apartamente şi locuinte individuale -clădiri nerezidenţiale, inclusiv pavilioane expoziţionale, depozite -terenuri -furnizarea de case şi apartamente mobilate sau nemobilate pentru utilizare pe perioade mai mari, de obicei lunară sau anuală
Această clasă include de asemenea:
-dezvoltarea proiectelor de construcţii pentru subînchiriere personală -exploatarea amplasamentelor pentru locuinţe mobile (case mobile) Această clasă exclude: -activităţi de expoatare a hotelurilor, caselor de vacanţă, campingurilor, campingurilor pentru rulote şi altele de uz nerezidenţial sau pentru sejururi de scurtă durată ,
diviziunea 55
-închirierea şi subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate: -clădiri de apartamente şi locuinte individuale -clădiri nerezidenţiale, inclusiv pavilioane expoziţionale, depozite -terenuri -furnizarea de case şi apartamente mobilate sau nemobilate pentru utilizare pe perioade mai mari, de obicei lunară sau anuală
Această clasă include de asemenea:
-dezvoltarea proiectelor de construcţii pentru subînchiriere personală -exploatarea amplasamentelor pentru locuinţe mobile (case mobile) Această clasă exclude: -activităţi de expoatare a hotelurilor, caselor de vacanţă, campingurilor, campingurilor pentru rulote şi altele de uz nerezidenţial sau pentru sejururi de scurtă durată ,
diviziunea 55
Industrie
Tranzacţii imobiliare
SectorTranzactii imobiliare
Obiect activitateinchirierea si subinchirierea bunurilor imobiliare proprii sau inchiriate
Informații de contact
AdresaDumitru Dumitrașcu (1914-1941) nr. 6, Piscu, Galaţi
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
8.700
Profit (Lei)
4.193
Număr angajați
0
Vechime
8 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 8.700 | 4.193 | 349 | 16.922 | 0 | 9.035 | -7.887 | 0 |
| 2024 | 11.500 | -1.421 | -118 | 29.106 | 8.773 | 8.253 | -12.080 | 0 |
| 2023 | 17.300 | 0 | 0 | 29.139 | 13.183 | 5.297 | -10.659 | 0 |
| 2022 | 11.820 | 0 | 0 | 23.038 | 10.890 | 5.328 | -6.820 | 0 |
| 2021 | 9.900 | 1.418 | 118 | 21.139 | 15.988 | 1.799 | -3.352 | 0 |
| 2020 | 4.950 | 0 | 0 | 17.000 | 11.539 | 691 | -4.770 | 0 |
| 2019 | 8.300 | 0 | 0 | 19.463 | 20.301 | 205 | 1.043 | 0 |
| 2018 | 13.000 | 6.919 | 577 | 4.945 | 9.229 | 2.318 | 6.602 | 0 |
| 2017 | 2.900 | 0 | 0 | 7.027 | 5.940 | 770 | -317 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
48.2%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-53.16%
Lichiditate curentă
0.53
Viteza rotație active
0.96
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
48.2%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-53.16%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 48.2% | -12.36% | 0% | 0% | 14.32% | 0% | 0% | 53.22% | 0% |
| Marjă profit brut | 64.18% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -53.16% | 11.76% | 0% | 0% | -42.3% | 0% | 0% | 100% | 0% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
0.96
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.96 | 0.68 | 0.94 | 0.73 | 0.56 | 0.4 | 0.4 | 1.13 | 0.43 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 zile | 1.02 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
0.53
Lichiditate imediată
0.53
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.53 | 0.28 | 0.18 | 0.23 | 0.09 | 0.04 | 0.01 | 0.47 | 0.11 |
| Lichiditate imediată | 0.53 | 0.28 | 0.18 | 0.23 | 0.09 | 0.04 | 0.01 | 0.47 | 0.11 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 51.53% | 71.34% | 67.15% | 89.89% | 94.35% | 99% | 79.93% | 88.52% |
| Pondere active circulante | 100% | 48.47% | 28.66% | 32.85% | 10.11% | 5.65% | 1% | 20.07% | 11.48% |
©Firme.ro