Companie
Detalii identificare
Nume firmăGLOSSY NAILS SRL
Cod unic de înregistrare37766911 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ23/2970/2017
EUIDROONRC.J23/2970/2017
Data înființării15.06.2017 - 8 ani
Domeniu de activitate
CAEN
9602
Această clasă include:
-activităţi de spălare a părului, aranjare şi tuns, coafat, vopsit, nuanţat, ondulat, îndreptat şi activităţi similare, pentru bărbaţi şi femei -bărbierit şi aranjarea bărbii -masaj facial, manichiură şi pedichiură, machiaj etc. Această clasă exclude: -confecţionarea de peruci,
3299
-activităţi de spălare a părului, aranjare şi tuns, coafat, vopsit, nuanţat, ondulat, îndreptat şi activităţi similare, pentru bărbaţi şi femei -bărbierit şi aranjarea bărbii -masaj facial, manichiură şi pedichiură, machiaj etc. Această clasă exclude: -confecţionarea de peruci,
3299
Industrie
Alte activităţi de servicii
SectorAlte activitati de servicii
Obiect activitateCoafura si alte activitati de infrumusetare
Informații de contact
AdresaAlexandriei nr. 267, Oraş Bragadiru, Ilfov
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
57.040
Profit (Lei)
2.048
Număr angajați
1
Vechime
8 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 57.040 | 2.048 | 171 | 4.514 | 2.625 | 5.381 | 3.492 | 1 |
| 2023 | 40.285 | 1.204 | 100 | 3.810 | 0 | 5.254 | 1.444 | 1 |
| 2022 | 37.542 | 119 | 10 | 3.130 | 0 | 3.489 | 359 | 1 |
| 2021 | 35.222 | 2.910 | 243 | 2.774 | 0 | 5.924 | 3.150 | 1 |
| 2020 | 33.030 | 3.023 | 252 | 1.451 | 0 | 4.714 | 3.263 | 1 |
| 2019 | 35.285 | 1.374 | 115 | 914 | 0 | 2.877 | 1.963 | 1 |
| 2018 | 34.592 | 489 | 41 | 1.053 | 0 | 1.642 | 589 | 1 |
| 2017 | 14.235 | 0 | 0 | 1.977 | 0 | 2.077 | 100 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
3.59%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
58.65%
Lichiditate curentă
1.19
Viteza rotație active
7.12
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
3.59%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
58.65%
Profit net per salariat
2.048 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 3.59% | 2.99% | 0.32% | 8.26% | 9.15% | 3.89% | 1.41% | 0% |
| Marjă profit brut | 4.23% | 3.97% | 1.3% | 9.24% | 10.07% | 4.9% | 2.41% | 0.27% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 58.65% | 83.38% | 33.15% | 92.38% | 92.64% | 69.99% | 83.02% | 0% |
| Profit net per salariat | 2.048 Lei | 1.204 Lei | 119 Lei | 2.910 Lei | 3.023 Lei | 1.374 Lei | 489 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
7.12
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0.76 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 7.12 | 7.67 | 10.76 | 5.95 | 7.01 | 12.26 | 21.07 | 6.85 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7.57 |
| Durata medie încasare creanțe | 0.76 zile | 11.54 zile | 0.08 zile | 9.65 zile | 48.3 zile | 0 zile | 0.18 zile | 0.23 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 57.040 Lei | 40.285 Lei | 37.542 Lei | 35.222 Lei | 33.030 Lei | 35.285 Lei | 34.592 Lei | 14.235 Lei |
Lichiditate curentă
1.19
Lichiditate imediată
1.19
Pondere active imobilizate
32.79%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.19 | 1.38 | 1.11 | 2.14 | 3.25 | 3.15 | 1.56 | 1.05 |
| Lichiditate imediată | 1.19 | 1.38 | 1.11 | 2.14 | 3.25 | 3.15 | 1.56 | 0.1 |
| Pondere active imobilizate | 32.79% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 67.21% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro