Companie
Detalii identificare
Nume firmăKOVROT SERV AUTO SRL
Cod unic de înregistrare37798298 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ12/3933/2017
EUIDROONRC.J12/3933/2017
Data înființării20.06.2017 - 8 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4932
Această clasă include, de asemenea: -închirieri de autovehicule particulare, cu operator
Industrie
Transport şi depozitare
SectorTransporturi terestre si transporturi prin conducte
Obiect activitateTransporturi cu taxiuri
Informații de contact
AdresaBună Ziua nr. 13, Cluj-Napoca, Cluj
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
15.803
Profit (Lei)
-2.567
Număr angajați
0
Vechime
8 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 15.803 | -2.567 | -214 | 20.962 | 0 | 410 | -20.552 | 0 |
| 2023 | 21.359 | 0 | 0 | 20.402 | 0 | 2.417 | -17.985 | 0 |
| 2022 | 45.430 | 1.842 | 154 | 19.716 | 4.777 | 601 | -14.338 | 0 |
| 2021 | 11.041 | 0 | 0 | 32.138 | 14.681 | 1.277 | -16.180 | 0 |
| 2020 | 29.395 | 762 | 64 | 26.150 | 26.554 | 5.692 | 1.002 | 0 |
| 2019 | 65.110 | 14.835 | 1.236 | 18.845 | 40.396 | 39.586 | 61.137 | 0 |
| 2018 | 63.707 | 35.020 | 2.918 | 499 | 9.844 | 36.957 | 46.302 | 0 |
| 2017 | 26.164 | 11.082 | 924 | 19.603 | 13.781 | 17.104 | 11.282 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-16.24%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
12.49%
Lichiditate curentă
0.02
Viteza rotație active
38.54
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-16.24%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
12.49%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -16.24% | 0% | 4.05% | 0% | 2.59% | 22.78% | 54.97% | 42.36% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 6.61% | 0% | 5.35% | 25.78% | 57.97% | 45.36% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 12.49% | 0% | -12.85% | 0% | 76.05% | 24.27% | 75.63% | 98.23% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | 11.082 Lei |
Viteza rotație active
38.54
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 38.54 | 8.84 | 8.45 | 0.69 | 0.91 | 0.81 | 1.36 | 0.85 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 1.51 zile | 0.68 zile | 0.7 zile | 1.7 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | 26.164 Lei |
Lichiditate curentă
0.02
Lichiditate imediată
0.02
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.02 | 0.12 | 0.03 | 0.04 | 0.22 | 2.1 | 74.06 | 0.87 |
| Lichiditate imediată | 0.02 | 0.12 | 0.03 | 0.04 | 0.22 | 2.1 | 74.06 | 0.87 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 88.82% | 92% | 82.35% | 50.51% | 21.03% | 44.62% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 11.18% | 8% | 17.65% | 49.49% | 78.97% | 55.38% |
©Firme.ro