Companie
Detalii identificare
Nume firmăCRAFTY BRAINERS SRL
Cod unic de înregistrare37836200 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2017001553031
EUIDROONRC.J2017001553031
Data înființării26.06.2017 - 8 ani
Domeniu de activitate
CAEN
5819
Această clasă include:
-editarea (inclusiv on-line ) de : -cataloage -fotografii, gravuri şi cărţi poştale -felicitari -formulare -afişe, reproduceri ale operelor de artă -materiale publicitare -alte tipărituri -editări on-line de informaţii statistice sau alte informaţii Această clasă exclude: -editarea de ziare exclusiv publicitare,
5813 -furnizarea on-line de programe software (găzduirea de aplicaţii şi servicii de furnizarea a acestora),
6311
-editarea (inclusiv on-line ) de : -cataloage -fotografii, gravuri şi cărţi poştale -felicitari -formulare -afişe, reproduceri ale operelor de artă -materiale publicitare -alte tipărituri -editări on-line de informaţii statistice sau alte informaţii Această clasă exclude: -editarea de ziare exclusiv publicitare,
5813 -furnizarea on-line de programe software (găzduirea de aplicaţii şi servicii de furnizarea a acestora),
6311
Industrie
Informaţii şi comunicaţii
SectorActivitati de editare
Obiect activitateAlte activitati de editare
Informații de contact
AdresaSmârdan nr. 32B, Piteşti, Argeş
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
98.442
Profit (Lei)
-403.490
Număr angajați
1
Vechime
8 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 98.442 | -403.490 | -33.624 | 233.046 | 57.783 | 10.177 | -172.494 | 1 |
| 2023 | 117.354 | 288.163 | 24.014 | 648.659 | 90.318 | 1.018.621 | 490.137 | 1 |
| 2022 | 221.202 | 86.399 | 7.200 | 1.107.884 | 109.920 | 1.286.127 | 201.974 | 1 |
| 2021 | 3.933 | 0 | 0 | 192.980 | 115.056 | 298.345 | 115.574 | 1 |
| 2020 | 101.194 | 67.381 | 5.615 | 139.939 | 134.584 | 295.228 | 165.498 | 1 |
| 2019 | 113.783 | 53.506 | 4.459 | 136.042 | 158.760 | 223.650 | 98.117 | 1 |
| 2018 | 110.972 | 48.009 | 4.001 | 104.835 | 182.938 | 138.391 | 44.611 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-409.88%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.04
Viteza rotație active
1.45
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-409.88%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
-403.490 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -409.88% | 245.55% | 39.06% | 0% | 66.59% | 47.02% | 43.26% |
| Marjă profit brut | 0% | 252.44% | 40.06% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 100% | 58.79% | 42.78% | 0% | 40.71% | 54.53% | 100% |
| Profit net per salariat | -403.490 Lei | 288.163 Lei | 86.399 Lei | 0 Lei | 67.381 Lei | 53.506 Lei | 48.009 Lei |
Viteza rotație active
1.45
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
36.83 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.45 | 0.11 | 0.16 | 0.01 | 0.24 | 0.3 | 0.35 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0.99 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 36.83 zile | 3166.8 zile | 2117.23 zile | 27257.32 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 98.442 Lei | 117.354 Lei | 221.202 Lei | 3.933 Lei | 101.194 Lei | 113.783 Lei | 110.972 Lei |
Lichiditate curentă
0.04
Lichiditate imediată
0.04
Pondere active imobilizate
85.03%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.04 | 1.57 | 1.16 | 1.55 | 2.11 | 1.64 | 1.32 |
| Lichiditate imediată | 0.04 | 1.57 | 1.16 | 1.53 | 2.11 | 1.64 | 1.32 |
| Pondere active imobilizate | 85.03% | 8.14% | 7.87% | 27.83% | 31.31% | 41.52% | 56.93% |
| Pondere active circulante | 14.97% | 91.86% | 92.13% | 72.17% | 68.69% | 58.48% | 43.07% |
©Firme.ro