Companie
Detalii identificare
Nume firmăABMUA SRL
Cod unic de înregistrare RO 37847676 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ40/10548/2017
EUIDROONRC.J40/10548/2017
Data înființării28.06.2017 - 8 ani
Domeniu de activitate
CAEN
9602
Această clasă include:
-activităţi de spălare a părului, aranjare şi tuns, coafat, vopsit, nuanţat, ondulat, îndreptat şi activităţi similare, pentru bărbaţi şi femei -bărbierit şi aranjarea bărbii -masaj facial, manichiură şi pedichiură, machiaj etc. Această clasă exclude: -confecţionarea de peruci,
3299
-activităţi de spălare a părului, aranjare şi tuns, coafat, vopsit, nuanţat, ondulat, îndreptat şi activităţi similare, pentru bărbaţi şi femei -bărbierit şi aranjarea bărbii -masaj facial, manichiură şi pedichiură, machiaj etc. Această clasă exclude: -confecţionarea de peruci,
3299
Industrie
Alte activităţi de servicii
SectorAlte activitati de servicii
Obiect activitateCoafura si alte activitati de infrumusetare
Informații de contact
AdresaPădurea Neagră nr. 35-43, Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
307.657
Profit (Lei)
-179.412
Număr angajați
1
Vechime
8 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 307.657 | -179.412 | -14.951 | 413.985 | 31.588 | 112.983 | -269.414 | 1 |
| 2024 | 392.038 | -209.281 | -17.440 | 475.888 | 154.283 | 231.603 | -90.002 | 1 |
| 2023 | 284.687 | 113.560 | 9.463 | 442.090 | 239.336 | 317.991 | 115.237 | 1 |
| 2022 | 109.664 | 177.849 | 14.821 | 256.043 | 116.238 | 141.482 | 1.677 | 1 |
| 2021 | 13.289 | 0 | 0 | 293.015 | 0 | 116.843 | -176.172 | 1 |
| 2020 | 14.050 | 0 | 0 | 140.879 | 750 | 4.648 | -135.481 | 0 |
| 2019 | 4.875 | 0 | 0 | 127.109 | 4.155 | 375 | -122.579 | 0 |
| 2018 | 3.697 | 0 | 0 | 79.700 | 7.738 | 1.179 | -70.783 | 0 |
| 2017 | 1.383 | 0 | 0 | 34.541 | 11.381 | 2.564 | -20.596 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-58.32%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
66.59%
Lichiditate curentă
0.27
Viteza rotație active
2.13
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-58.32%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
66.59%
Profit net per salariat
-179.412 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -58.32% | -53.38% | 39.89% | 162.18% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 41.27% | 165.27% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 66.59% | 100% | 98.54% | 100% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | -179.412 Lei | -209.281 Lei | 113.560 Lei | 177.849 Lei | 0 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
2.13
Viteza rotație stocuri
3.11
Durata medie încasare creanțe
1.86 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2.13 | 1.02 | 0.51 | 0.43 | 0.11 | 2.6 | 1.08 | 0.41 | 0.1 |
| Viteza rotație stocuri | 3.11 | 1.88 | 1.2 | 0.99 | 0.15 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 1.86 zile | 12.02 zile | 46.41 zile | 62.35 zile | 552.21 zile | 103.91 zile | 0 zile | 69.11 zile | 368.96 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 307.657 Lei | 392.038 Lei | 284.687 Lei | 109.664 Lei | 13.289 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
0.27
Lichiditate imediată
0.03
Pondere active imobilizate
21.85%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.27 | 0.49 | 0.72 | 0.55 | 0.4 | 0.03 | 0 | 0.01 | 0.07 |
| Lichiditate imediată | 0.03 | 0.05 | 0.18 | 0.12 | 0.1 | 0.03 | 0 | 0.01 | 0.07 |
| Pondere active imobilizate | 21.85% | 39.98% | 42.94% | 45.1% | 0% | 13.89% | 91.72% | 86.78% | 81.61% |
| Pondere active circulante | 78.15% | 60.02% | 57.06% | 54.9% | 100% | 86.11% | 8.28% | 13.22% | 18.39% |
©Firme.ro