Companie
Detalii identificare
Nume firmăTHINK BIG COMMUNICATIONS SRL
Cod unic de înregistrare37856453 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ6/774/2017
EUIDROONRC.J6/774/2017
Data înființării29.06.2017 - 8 ani
Domeniu de activitate
CAEN
7312
Această clasă include:
-servicii de reprezentare media, adică vânzarea sau revânzarea timpului şi spaţiului pentru diverse mijloace media care solicită publicitate Această clasă exclude: -vânzarea timpului sau spaţiului de publicitate direct de către proprietarii timpului sau spaţiului (editori),
clasa de activitate corespunzătoare -activităţi de relaţii publice,
7021
-servicii de reprezentare media, adică vânzarea sau revânzarea timpului şi spaţiului pentru diverse mijloace media care solicită publicitate Această clasă exclude: -vânzarea timpului sau spaţiului de publicitate direct de către proprietarii timpului sau spaţiului (editori),
clasa de activitate corespunzătoare -activităţi de relaţii publice,
7021
Industrie
Activităţi profesionale, ştiinţifice şi tehnice
SectorPublicitate si activitati de studiere a pietei
Obiect activitateServicii de reprezentare media
Informații de contact
AdresaCrângului nr. 63, Bistriţa, Bistriţa-Năsăud
Telefon
Social Media
Website
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
378.575
Profit (Lei)
64.028
Număr angajați
1
Vechime
8 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 378.575 | 64.028 | 5.336 | 56.062 | 0 | 120.330 | 64.268 | 1 |
| 2024 | 355.110 | 118.608 | 9.884 | 29.996 | 0 | 153.147 | 123.151 | 1 |
| 2023 | 246.675 | 86.352 | 7.196 | 3.391 | 937 | 149.605 | 147.151 | 0 |
| 2022 | 131.209 | 60.560 | 5.047 | 12.406 | 1.687 | 71.519 | 60.800 | 1 |
| 2021 | 130.253 | 93.868 | 7.822 | 16.642 | 2.437 | 161.927 | 147.722 | 0 |
| 2020 | 43.100 | 3.904 | 325 | 25.023 | 0 | 78.877 | 53.854 | 1 |
| 2019 | 63.720 | 29.177 | 2.431 | 13.601 | 0 | 63.551 | 49.950 | 1 |
| 2018 | 96.023 | 61.477 | 5.123 | 4.997 | 0 | 110.457 | 105.460 | 1 |
| 2017 | 46.697 | 43.783 | 3.649 | 2.401 | 0 | 46.384 | 43.983 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
16.91%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.63%
Lichiditate curentă
2.15
Viteza rotație active
3.15
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
16.91%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.63%
Profit net per salariat
64.028 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 16.91% | 33.4% | 35.01% | 46.16% | 72.07% | 9.06% | 45.79% | 64.02% | 93.76% |
| Marjă profit brut | 18.38% | 39.76% | 41.41% | 47.39% | 74.25% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.63% | 96.31% | 58.68% | 99.61% | 63.54% | 7.25% | 58.41% | 58.29% | 99.55% |
| Profit net per salariat | 64.028 Lei | 118.608 Lei | n/a | 60.560 Lei | n/a | 3.904 Lei | 29.177 Lei | 61.477 Lei | n/a |
Viteza rotație active
3.15
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
87.15 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 3.15 | 2.32 | 1.64 | 1.79 | 0.79 | 0.55 | 1 | 0.87 | 1.01 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 9.36 | 9.29 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 87.15 zile | 108.4 zile | 180.05 zile | 139.93 zile | 311.4 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 378.575 Lei | 355.110 Lei | n/a | 131.209 Lei | n/a | 43.100 Lei | 63.720 Lei | 96.023 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
2.15
Lichiditate imediată
2.15
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 2.15 | 5.11 | 44.12 | 5.76 | 9.73 | 3.15 | 4.67 | 22.1 | 19.32 |
| Lichiditate imediată | 2.15 | 5.11 | 44.12 | 4.63 | 8.89 | 3.15 | 4.67 | 22.1 | 19.32 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0.62% | 2.3% | 1.48% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 99.38% | 97.7% | 98.52% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro
Personal cheie
Sumar
1
Persoane
Xxxx Xxxxxx
Xxxx Xxxxxx
Managing Director
Departament:
Executive
Email:
Xxxx*Xxxxxxxxxxxxxxxx*xx
5 surse
