Companie
Detalii identificare
Nume firmăSIXFEET UNDER SRL
Cod unic de înregistrare37885726 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2017000659396
EUIDROONRC.J2017000659396
Data înființării04.07.2017 - 8 ani
Domeniu de activitate
CAEN
2370
Această clasă include:
-tăierea, fasonarea şi prelucrarea pietrei pentru a fi utilizate în construcţia de clădiri, de monumente funerare, de drumuri, ca material de acoperire, etc. -fabricarea mobilierului de piatră Această clasă exclude: -activităţi în cariere, de exemplu producţia de pietre neprelucrate,
0811 -producţia de pietre de moară, pietre abrazive şi produse similare,
239
-tăierea, fasonarea şi prelucrarea pietrei pentru a fi utilizate în construcţia de clădiri, de monumente funerare, de drumuri, ca material de acoperire, etc. -fabricarea mobilierului de piatră Această clasă exclude: -activităţi în cariere, de exemplu producţia de pietre neprelucrate,
0811 -producţia de pietre de moară, pietre abrazive şi produse similare,
239
Industrie
Industria prelucrătoare
SectorFabricarea altor produse din minerale nemetalice
Obiect activitateTaierea, fasonarea si finisarea pietrei
Informații de contact
AdresaPoligonului nr. 9, Loc. Focşani | Municipiul Focşani, Vrancea
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
280.050
Profit (Lei)
48.127
Număr angajați
3
Vechime
8 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 280.050 | 48.127 | 4.011 | 45.109 | 50.109 | 234.023 | 239.023 | 3 |
| 2023 | 219.550 | 59.631 | 4.969 | 29.295 | 58.451 | 185.216 | 190.896 | 2 |
| 2022 | 230.876 | 70.748 | 5.896 | 38.605 | 66.792 | 159.377 | 131.265 | 2 |
| 2021 | 183.050 | 48.994 | 4.083 | 35.396 | 94.241 | 90.807 | 60.518 | 2 |
| 2020 | 139.250 | 18.834 | 1.570 | 43.510 | 127.713 | 49.097 | 11.524 | 2 |
| 2019 | 112.900 | 10.125 | 844 | 33.559 | 161.185 | 19.867 | -7.311 | 2 |
| 2018 | 18.092 | 0 | 0 | 24.923 | 194.657 | 12.690 | -9.836 | 2 |
| 2017 | 0 | 0 | 0 | 220 | 218 | 202 | 200 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
17.19%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
20.13%
Lichiditate curentă
5.19
Viteza rotație active
0.99
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
17.19%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
20.13%
Profit net per salariat
16.042 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 17.19% | 27.16% | 30.64% | 26.77% | 13.53% | 8.97% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 18.19% | 28.16% | 31.59% | 27.74% | 14.53% | 9.97% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 20.13% | 31.24% | 53.9% | 80.96% | 100% | -138.49% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | 16.042 Lei | 29.816 Lei | 35.374 Lei | 24.497 Lei | 9.417 Lei | 5.063 Lei | 0 Lei | n/a |
Viteza rotație active
0.99
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
304.06 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.99 | 0.9 | 1.02 | 0.99 | 0.79 | 0.62 | 0.09 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 304.06 zile | 304.1 zile | 240.51 zile | 115.84 zile | 28.93 zile | 42.03 zile | 138.14 zile | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | 93.350 Lei | 109.775 Lei | 115.438 Lei | 91.525 Lei | 69.625 Lei | 56.450 Lei | 9.046 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
5.19
Lichiditate imediată
5.19
Pondere active imobilizate
17.64%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 5.19 | 6.32 | 4.13 | 2.57 | 1.13 | 0.59 | 0.51 | 0.92 |
| Lichiditate imediată | 5.19 | 6.32 | 4.13 | 2.57 | 1.13 | 0.59 | 0.51 | 0.92 |
| Pondere active imobilizate | 17.64% | 23.99% | 29.53% | 50.93% | 72.23% | 89.03% | 93.88% | 51.9% |
| Pondere active circulante | 82.36% | 76.01% | 70.47% | 49.07% | 27.77% | 10.97% | 6.12% | 48.1% |
©Firme.ro