Companie
Detalii identificare
Nume firmăCUTH EURO CONSTRUCT SRL
Cod unic de înregistrare37929636 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ35/2980/2017
EUIDROONRC.J35/2980/2017
Data înființării10.07.2017 - 8 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaLiliacului nr. 11, Lugoj, Timiş
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
253.600
Profit (Lei)
79.295
Număr angajați
3
Vechime
8 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 253.600 | 79.295 | 6.608 | 35.039 | 3.116 | 123.267 | 91.344 | 3 |
| 2024 | 271.857 | 19.447 | 1.621 | 25.836 | 0 | 37.884 | 12.048 | 4 |
| 2023 | 139.680 | 33.807 | 2.817 | 47.817 | 0 | 40.418 | -7.399 | 2 |
| 2022 | 102.430 | 4.727 | 394 | 45.364 | 0 | 4.158 | -41.206 | 3 |
| 2021 | 63.300 | 0 | 0 | 48.525 | 0 | 2.592 | -45.933 | 3 |
| 2020 | 54.440 | 0 | 0 | 42.098 | 0 | 645 | -41.453 | 2 |
| 2019 | 65.976 | 3.723 | 310 | 21.094 | 0 | 70 | -21.024 | 2 |
| 2018 | 30.000 | 0 | 0 | 29.765 | 0 | 5.018 | -24.747 | 4 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
31.27%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
86.81%
Lichiditate curentă
3.52
Viteza rotație active
2.01
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
31.27%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
86.81%
Profit net per salariat
26.432 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 31.27% | 7.15% | 24.2% | 4.61% | 0% | 0% | 5.64% | 0% |
| Marjă profit brut | 32.12% | 8.13% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 86.81% | 100% | -456.91% | -11.47% | 0% | 0% | -17.71% | 0% |
| Profit net per salariat | 26.432 Lei | 4.862 Lei | 16.904 Lei | 1.576 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 1.862 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
2.01
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
109.03 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2.01 | 7.18 | 3.46 | 24.63 | 24.42 | 84.4 | 942.51 | 5.98 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 109.03 zile | 18.8 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 84.533 Lei | 67.964 Lei | 69.840 Lei | 34.143 Lei | 21.100 Lei | 27.220 Lei | 32.988 Lei | 7.500 Lei |
Lichiditate curentă
3.52
Lichiditate imediată
3.52
Pondere active imobilizate
2.47%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 3.52 | 1.47 | 0.85 | 0.09 | 0.05 | 0.02 | 0 | 0.17 |
| Lichiditate imediată | 3.52 | 1.47 | 0.85 | 0.09 | 0.05 | 0.02 | 0 | 0.17 |
| Pondere active imobilizate | 2.47% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 97.53% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro