Companie
Detalii identificare
Nume firmăCM DR. MIHAELA SANDU SRL
Cod unic de înregistrare38015297 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2017013314400
EUIDROONRC.J2017013314400
Data înființării21.07.2017 - 8 ani
Domeniu de activitate
CAEN
8621
Această clasă include:
-consultaţii şi tratamente medicale în domeniul medicinei generale, efectuate de către medicii generalişti Această clasă exclude: -activităţi de asistenţă spitalicească pentru pacienţii internaţi,
8610 -activităţi paramedicale ale moaşelor, infirmierelor şi fizioterapeuţilor,
8690
-consultaţii şi tratamente medicale în domeniul medicinei generale, efectuate de către medicii generalişti Această clasă exclude: -activităţi de asistenţă spitalicească pentru pacienţii internaţi,
8610 -activităţi paramedicale ale moaşelor, infirmierelor şi fizioterapeuţilor,
8690
Industrie
Sănătate şi asistenţă socială
SectorActivitati referitoare la sanatatea umana
Obiect activitateActivitati de asistenta medicala generala
Informații de contact
AdresaBucureşti-Ploieşti nr. 180C, Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
440.563
Profit (Lei)
175.070
Număr angajați
1
Vechime
8 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 440.563 | 175.070 | 14.589 | 520.464 | 243.550 | 442.605 | 165.691 | 1 |
| 2024 | 449.167 | 231.477 | 19.290 | 226.398 | 328.221 | 248.477 | 350.300 | 1 |
| 2023 | 323.849 | 43.126 | 3.594 | 54.449 | 81.409 | 91.863 | 118.823 | 1 |
| 2022 | 230.809 | 75.456 | 6.288 | 3.156 | 21.620 | 57.232 | 75.696 | 1 |
| 2021 | 217.722 | 64.191 | 5.349 | 3.095 | 25.786 | 184.477 | 207.168 | 1 |
| 2020 | 212.201 | 106.464 | 8.872 | 8.961 | 1.127 | 150.810 | 142.976 | 1 |
| 2019 | 179.353 | 30.716 | 2.560 | 68.563 | 57.964 | 47.111 | 36.512 | 1 |
| 2018 | 122.191 | 9.454 | 788 | 105.174 | 84.157 | 26.814 | 5.797 | 1 |
| 2017 | 0 | 0 | 0 | 4.906 | 1.223 | 26 | -3.657 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
39.74%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.85
Viteza rotație active
0.64
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
39.74%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
175.070 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 39.74% | 51.53% | 13.32% | 32.69% | 29.48% | 50.17% | 17.13% | 7.74% | 0% |
| Marjă profit brut | 42.68% | 54.36% | 14.17% | 33.67% | 30.36% | 51.44% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 100% | 66.08% | 36.29% | 99.68% | 30.98% | 74.46% | 84.13% | 100% | 0% |
| Profit net per salariat | 175.070 Lei | 231.477 Lei | 43.126 Lei | 75.456 Lei | 64.191 Lei | 106.464 Lei | 30.716 Lei | 9.454 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
0.64
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
105.11 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.64 | 0.78 | 1.87 | 2.93 | 1.04 | 1.4 | 1.71 | 1.1 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 105.11 zile | 0.6 zile | 33.33 zile | 16.86 zile | 2.21 zile | 129.22 zile | 0 zile | 0 zile | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | 440.563 Lei | 449.167 Lei | 323.849 Lei | 230.809 Lei | 217.722 Lei | 212.201 Lei | 179.353 Lei | 122.191 Lei | 0 Lei |
Lichiditate curentă
0.85
Lichiditate imediată
0.85
Pondere active imobilizate
35.49%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.85 | 1.1 | 1.69 | 18.13 | 59.6 | 16.83 | 0.69 | 0.25 | 0.01 |
| Lichiditate imediată | 0.85 | 1.1 | 1.69 | 18.13 | 59.6 | 16.83 | 0.69 | 0.25 | 0.01 |
| Pondere active imobilizate | 35.49% | 56.91% | 46.98% | 27.42% | 12.26% | 0.74% | 55.16% | 75.84% | 97.92% |
| Pondere active circulante | 64.51% | 43.09% | 53.02% | 72.58% | 87.74% | 99.26% | 44.84% | 24.16% | 2.08% |
©Firme.ro