Companie
Detalii identificare
Nume firmăFAST RENT SERVICE SRL
Cod unic de înregistrare38032387 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ40/13527/2017
EUIDROONRC.J40/13527/2017
Data înființării27.07.2017 - 8 ani
Domeniu de activitate
CAEN
7711
Această clasă include:
-servicii de închiriere şi leasing operaţional pentru următoarele tipuri de vehicule: -autoturisme şi alte autovehicule rutiere uşoare fără şofer (sub 3,5 tone) Această clasă exclude: -închirierea sau leasing-ul autoturismelor sau autovehiculelor rutiere uşoare cu şofer,
4939
4939
Industrie
Activităţi de servicii administrative şi activităţi de servicii suport
SectorActivitati de inchiriere si leasing
Obiect activitateActivitati de inchiriere si leasing cu autoturisme si autovehicule rutiere usoare
Informații de contact
AdresaGiuleşti nr. 337B, Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
84.201
Profit (Lei)
22.247
Număr angajați
1
Vechime
8 ani
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 84.201 | 22.247 | 1.854 | 8.429 | 0 | 72.393 | 77.364 | 1 |
| 2024 | 167.156 | 113.904 | 9.492 | 33.646 | 0 | 106.763 | 73.117 | 1 |
| 2023 | 99.018 | 23.681 | 1.973 | 68.892 | 0 | 28.105 | -40.787 | 2 |
| 2022 | 97.681 | 15.508 | 1.292 | 74.621 | 0 | 10.153 | -64.468 | 2 |
| 2021 | 91.041 | 19.394 | 1.616 | 104.483 | 0 | 24.507 | -79.976 | 2 |
| 2020 | 53.119 | 16.382 | 1.365 | 115.591 | 0 | 16.222 | -99.369 | 1 |
| 2019 | 59.852 | 0 | 0 | 136.926 | 0 | 21.174 | -115.752 | 3 |
| 2018 | 63.205 | 0 | 0 | 125.014 | 45.000 | 3.251 | -76.763 | 2 |
| 2017 | 4.692 | 0 | 0 | 83.320 | 60.000 | 10.763 | -12.557 | 0 |
Marja profit net
26.42%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
28.76%
Lichiditate curentă
8.59
Viteza rotație active
1.16
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
26.42%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
28.76%
Profit net per salariat
22.247 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 26.42% | 68.14% | 23.92% | 15.88% | 21.3% | 30.84% | 0% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 27.27% | 69.12% | 24.92% | 16.88% | 22.3% | 33.62% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 28.76% | 100% | -58.06% | -24.06% | -24.25% | -16.49% | 0% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | 22.247 Lei | 113.904 Lei | 11.841 Lei | 7.754 Lei | 9.697 Lei | 16.382 Lei | 0 Lei | 0 Lei | n/a |
Viteza rotație active
1.16
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
100.34 zile
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.16 | 1.57 | 3.52 | 9.62 | 3.71 | 3.27 | 2.83 | 1.31 | 0.07 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 78.84 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 100.34 zile | 75.82 zile | 50.05 zile | 30.65 zile | 13.2 zile | 29.3 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |