Companie
Detalii identificare
Nume firmăTIBATAC TCM SRL
Cod unic de înregistrare RO 38041032 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ35/3299/2017
EUIDROONRC.J35/3299/2017
Data înființării28.07.2017 - 8 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaBogdăneştilor nr. 110/D, Timişoara, Timiş
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
66.847
Profit (Lei)
-8.877
Număr angajați
1
Vechime
8 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 66.847 | -8.877 | -740 | 83.342 | 0 | 499.792 | 416.450 | 1 |
| 2023 | 275.485 | 0 | 0 | 83.831 | 0 | 509.157 | 425.326 | 1 |
| 2022 | 97.721 | 69.259 | 5.772 | 42.332 | 0 | 509.506 | 467.174 | 1 |
| 2021 | 219.256 | 167.898 | 13.992 | 44.965 | 0 | 442.879 | 397.914 | 1 |
| 2020 | 87.771 | 55.513 | 4.626 | 42.284 | 0 | 272.300 | 230.016 | 0 |
| 2019 | 89.255 | 81.881 | 6.823 | 13.340 | 0 | 187.833 | 174.493 | 0 |
| 2018 | 61.097 | 54.656 | 4.555 | 11.862 | 0 | 104.474 | 92.612 | 0 |
| 2017 | 65.800 | 37.756 | 3.146 | 10.534 | 0 | 48.490 | 37.956 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-13.28%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-2.13%
Lichiditate curentă
6
Viteza rotație active
0.13
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-13.28%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-2.13%
Profit net per salariat
-8.877 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -13.28% | 0% | 70.87% | 76.58% | 63.25% | 91.74% | 89.46% | 57.38% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 73.23% | 79.22% | 66.23% | 94.74% | 92.46% | 60.38% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -2.13% | 0% | 14.83% | 42.19% | 24.13% | 46.93% | 59.02% | 99.47% |
| Profit net per salariat | -8.877 Lei | 0 Lei | 69.259 Lei | 167.898 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
0.13
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
2707.76 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.13 | 0.54 | 0.19 | 0.5 | 0.32 | 0.48 | 0.58 | 1.36 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 2707.76 zile | 597.9 zile | 1872.77 zile | 677.19 zile | 205.15 zile | 16 zile | 23.38 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 66.847 Lei | 275.485 Lei | 97.721 Lei | 219.256 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
6
Lichiditate imediată
6
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 6 | 6.07 | 12.04 | 9.85 | 6.44 | 14.08 | 8.81 | 4.6 |
| Lichiditate imediată | 6 | 6.07 | 12.04 | 9.85 | 6.44 | 14.08 | 8.81 | 4.6 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro