Companie
Detalii identificare
Nume firmăGOAL CHASER SRL
Cod unic de înregistrare38065112 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ8/2289/2017
EUIDROONRC.J8/2289/2017
Data înființării04.08.2017 - 8 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6831
Această clasă include activităţi de tranzacţii imobiliare realizate de către agenţiile imobiliare: -servicii de intermediere pentru cumpărarea , vânzarea şi închirierea bunurilor imobiliare, pe bază de onorariu (taxă) sau contract -activităţi de consultanţă şi servicii de evaluare privind cumpărarea, vânzarea şi închirierea bunurilor imobiliare, pe bază de onorariu (taxă) sau contract -activităti ale agenţilor care încheie precontracte (angajamente scrise), în vederea realizării unei tranzacţii Imobiliare Această clasă exclude: -activităţi juridice,
6910
6910
Industrie
Tranzacţii imobiliare
SectorTranzactii imobiliare
Obiect activitateAgentii imobiliare
Informații de contact
AdresaBucureşti nr. 91, Braşov, Braşov
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
314.679
Profit (Lei)
107.960
Număr angajați
0
Vechime
8 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 314.679 | 107.960 | 8.997 | 60.256 | 25.649 | 142.807 | 108.200 | 0 |
| 2024 | 46.284 | 14.914 | 1.243 | 3.187 | 27.040 | 17.414 | 41.267 | 0 |
| 2023 | 559 | 851 | 71 | 1.166 | 0 | 27.519 | 26.353 | 0 |
| 2022 | 1.746 | 360 | 30 | 2.872 | 0 | 28.591 | 25.719 | 1 |
| 2021 | 34.406 | 29.139 | 2.428 | 3.888 | 0 | 62.983 | 59.095 | 1 |
| 2020 | 6.331 | 0 | 0 | 19.128 | 22.250 | 26.834 | 29.956 | 0 |
| 2019 | 47.108 | 16.838 | 1.403 | 31.128 | 37.083 | 40.156 | 46.111 | 0 |
| 2018 | 55.924 | 29.033 | 2.419 | 36.922 | 51.916 | 14.279 | 29.273 | 0 |
| 2017 | 11.013 | 5.777 | 481 | 781 | 642 | 6.116 | 5.977 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
34.31%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.78%
Lichiditate curentă
2.37
Viteza rotație active
1.87
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
34.31%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.78%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 34.31% | 32.22% | 152.24% | 20.62% | 84.69% | 0% | 35.74% | 51.92% | 52.46% |
| Marjă profit brut | 41.58% | 39.79% | 178.89% | 41.47% | 87.68% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.78% | 36.14% | 3.23% | 1.4% | 49.31% | 0% | 36.52% | 99.18% | 96.65% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | 360 Lei | 29.139 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
1.87
Viteza rotație stocuri
476.79
Durata medie încasare creanțe
111.92 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.87 | 1.04 | 0.02 | 0.06 | 0.55 | 0.13 | 0.61 | 0.84 | 1.63 |
| Viteza rotație stocuri | 476.79 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 111.92 zile | 7.1 zile | 816.19 zile | 403.88 zile | 361.65 zile | 91.67 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | 1.746 Lei | 34.406 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
2.37
Lichiditate imediată
2.36
Pondere active imobilizate
15.23%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 2.37 | 5.46 | 23.6 | 9.96 | 16.2 | 1.4 | 1.29 | 0.39 | 7.83 |
| Lichiditate imediată | 2.36 | 5.46 | 23.6 | 9.96 | 16.2 | 1.4 | 1.29 | 0.39 | 7.83 |
| Pondere active imobilizate | 15.23% | 60.83% | 0% | 0% | 0% | 45.33% | 48.01% | 78.43% | 9.5% |
| Pondere active circulante | 84.77% | 39.17% | 100% | 100% | 100% | 54.67% | 51.99% | 21.57% | 90.5% |
©Firme.ro