Companie
Detalii identificare
Nume firmăMINI SRL
Cod unic de înregistrare RO 3813768 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ1993000976176
EUIDROONRC.J1993000976176
Data înființării26.04.1993 - 33 ani
Domeniu de activitate
CAEN
5630
Această clasă include activitatea de pregătire şi servire a băuturilor pentru consumul imediat în incintă . Această clasă include:
-baruri -bodegi -saloane de servit cocktail-uri -discoteci (unde servirea băuturilor este predominantă) -berării -cafenele -baruri care servesc sucuri de fructe -standuri mobile de vânzare a băuturilor Această clasă exclude: -comerţul băuturilor ambalate/preparate,
47 -comerţ cu amănuntul al băuturilor prin intermediul automatelor,
4799 -activitatea discotecilor şi a ringurilor de dans fără servire de băuturi,
9329
-baruri -bodegi -saloane de servit cocktail-uri -discoteci (unde servirea băuturilor este predominantă) -berării -cafenele -baruri care servesc sucuri de fructe -standuri mobile de vânzare a băuturilor Această clasă exclude: -comerţul băuturilor ambalate/preparate,
47 -comerţ cu amănuntul al băuturilor prin intermediul automatelor,
4799 -activitatea discotecilor şi a ringurilor de dans fără servire de băuturi,
9329
Industrie
Hoteluri şi restaurante
SectorRestaurante si alte activitati de servicii de alimentatie
Obiect activitateBaruri si alte activitati de servire a bauturilor
Informații de contact
Adresastr. Siderurgistilor, Galaţi, Galaţi
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
504.376
Profit (Lei)
7.736
Număr angajați
4
Vechime
33 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 504.376 | 7.736 | 645 | 31.869 | 0 | 75.667 | 43.798 | 4 |
| 2023 | 402.025 | 0 | 0 | 75.092 | 0 | 111.154 | 36.062 | 4 |
| 2022 | 331.080 | 0 | 0 | 12.468 | 0 | 63.563 | 51.095 | 3 |
| 2021 | 375.411 | 84.832 | 7.069 | 3.612 | 0 | 74.645 | 71.033 | 3 |
| 2020 | 308.004 | 100.511 | 8.376 | 53.837 | 0 | 40.038 | -13.799 | 3 |
| 2019 | 431.900 | 101.578 | 8.465 | 124.044 | 0 | 9.734 | -114.310 | 0 |
| 2018 | 258.819 | 78.727 | 6.561 | 242.002 | 0 | 26.114 | -215.888 | 3 |
| 2017 | 161.772 | -63.356 | -5.280 | 311.188 | 9.873 | 5.788 | -295.527 | 0 |
| 2016 | 115.114 | 0 | 0 | 0 | 9.873 | 14.758 | -232.171 | 4 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
1.53%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
17.66%
Lichiditate curentă
2.37
Viteza rotație active
6.67
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
1.53%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
17.66%
Profit net per salariat
1.934 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 1.53% | 0% | 0% | 22.6% | 32.63% | 23.52% | 30.42% | -39.16% | 0% |
| Marjă profit brut | 4.19% | 0% | 0% | 23.58% | 33.63% | 24.88% | 31.82% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 17.66% | 0% | 0% | 100% | -728.39% | -88.86% | -36.47% | 21.44% | 0% |
| Profit net per salariat | 1.934 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 28.277 Lei | 33.504 Lei | n/a | 26.242 Lei | n/a | 0 Lei |
Viteza rotație active
6.67
Viteza rotație stocuri
6.78
Durata medie încasare creanțe
0.22 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 6.67 | 3.62 | 5.21 | 5.03 | 7.69 | 44.37 | 9.91 | 10.33 | 4.67 |
| Viteza rotație stocuri | 6.78 | 3.94 | 6.22 | 10.85 | 9.91 | 47.26 | 19.62 | 29.34 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0.22 zile | 7.46 zile | 4.7 zile | 5.36 zile | 3.93 zile | 0 zile | 0.65 zile | 0.42 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 126.094 Lei | 100.506 Lei | 110.360 Lei | 125.137 Lei | 102.668 Lei | n/a | 86.273 Lei | n/a | 28.779 Lei |
Lichiditate curentă
2.37
Lichiditate imediată
0.04
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 2.37 | 1.48 | 5.1 | 20.67 | 0.74 | 0.08 | 0.11 | 0.02 | 0 |
| Lichiditate imediată | 0.04 | 0.12 | 0.83 | 11.09 | 0.17 | 0 | 0.05 | 0 | 0 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 63.04% | 40.08% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 36.96% | 59.92% |
©Firme.ro