Companie
Detalii identificare
Nume firmăHYDRA CONCEPT ALS SRL
Cod unic de înregistrare RO 38140699 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ3/2153/2017
EUIDROONRC.J3/2153/2017
Data înființării25.08.2017 - 8 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4110
Această clasă include:
-dezvoltarea proiectelor de construcţii, pentru clădiri rezidenţiale şi nerezidenţiale, prin reunirea mijloacelor financiare, tehnice şi fizice pentru realizarea proiectelor de construcţii în vederea vânzării ulterioare. Această clasă exclude: -construcţia de clădiri,
4120 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management a proiectelor privind construcţia de clădiri,
711
-dezvoltarea proiectelor de construcţii, pentru clădiri rezidenţiale şi nerezidenţiale, prin reunirea mijloacelor financiare, tehnice şi fizice pentru realizarea proiectelor de construcţii în vederea vânzării ulterioare. Această clasă exclude: -construcţia de clădiri,
4120 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management a proiectelor privind construcţia de clădiri,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateDezvoltare (promovare) imobiliara
Informații de contact
AdresaRepublicii nr. 164, Piteşti, Argeş
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
898.211
Profit (Lei)
256.448
Număr angajați
5
Vechime
8 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 898.211 | 256.448 | 21.371 | 1.765.562 | 19.651 | 4.497.915 | 1.270.065 | 5 |
| 2024 | 825.574 | -301.365 | -25.114 | 1.695.409 | 9.601 | 3.772.197 | 1.013.617 | 6 |
| 2023 | 933.690 | 191.532 | 15.961 | 1.969.399 | 5.107 | 3.470.942 | 1.314.983 | 7 |
| 2022 | 1.647.064 | 39.898 | 3.325 | 1.297.745 | 39.096 | 2.524.979 | 1.122.091 | 9 |
| 2021 | 3.959.717 | 835.145 | 69.595 | 1.680.593 | 80.989 | 3.106.865 | 1.082.193 | 9 |
| 2020 | 1.074.909 | 280.818 | 23.402 | 1.254.176 | 130.264 | 2.903.652 | 247.047 | 11 |
| 2019 | 1.073.633 | 30.102 | 2.509 | 1.338.269 | 579.081 | 1.501.954 | -33.770 | 5 |
| 2018 | 0 | 0 | 0 | 985.174 | 404.645 | 516.657 | -63.872 | 2 |
| 2017 | 0 | -22.322 | -1.860 | 620.769 | 590.245 | 8.402 | -22.122 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
28.55%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
20.19%
Lichiditate curentă
2.55
Viteza rotație active
0.2
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
28.55%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
20.19%
Profit net per salariat
51.290 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 28.55% | -36.5% | 20.51% | 2.42% | 21.09% | 26.12% | 2.8% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 31.53% | 0% | 21.57% | 3.38% | 22.11% | 27.17% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 20.19% | -29.73% | 14.57% | 3.56% | 77.17% | 100% | -89.14% | 0% | 100% |
| Profit net per salariat | 51.290 Lei | -50.228 Lei | 27.362 Lei | 4.433 Lei | 92.794 Lei | 25.529 Lei | 6.020 Lei | 0 Lei | -22.322 Lei |
Viteza rotație active
0.2
Viteza rotație stocuri
0.21
Durata medie încasare creanțe
75.86 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.2 | 0.22 | 0.27 | 0.64 | 1.24 | 0.35 | 0.52 | 0 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 0.21 | 0.25 | 0.29 | 0.69 | 1.39 | 0.38 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 75.86 zile | 137.51 zile | 57.34 zile | 19.29 zile | 8.01 zile | 16.7 zile | 0 zile | 0 | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | 179.642 Lei | 137.596 Lei | 133.384 Lei | 183.007 Lei | 439.969 Lei | 97.719 Lei | 214.727 Lei | 0 Lei | 0 Lei |
Lichiditate curentă
2.55
Lichiditate imediată
0.12
Pondere active imobilizate
0.43%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 2.55 | 2.22 | 1.76 | 1.95 | 1.85 | 2.32 | 1.12 | 0.52 | 0.01 |
| Lichiditate imediată | 0.12 | 0.27 | 0.14 | 0.11 | 0.15 | 0.06 | 1.12 | 0.52 | 0 |
| Pondere active imobilizate | 0.43% | 0.25% | 0.15% | 1.52% | 2.54% | 4.29% | 27.83% | 43.92% | 98.6% |
| Pondere active circulante | 99.57% | 99.75% | 99.85% | 98.48% | 97.46% | 95.71% | 72.17% | 56.08% | 1.4% |
©Firme.ro