Companie
Detalii identificare
Nume firmăMIHIAN CLINIC DENT SRL
Cod unic de înregistrare38198151 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ3/2252/2017
EUIDROONRC.J3/2252/2017
Data înființării08.09.2017 - 8 ani
Domeniu de activitate
CAEN
8623
Această clasă include:
-activităţi de asistenţă stomatologică de natură generală sau specializată, de exemplu stomatologie, endodontică şi pediatrică; patologie orală -activităţi ortodontice
Această clasă include de asemenea:
-activităţi de chirurgie stomatologică Această clasă exclude: -fabricarea de dinţi artificiali, proteze şi dispozitive protetice executate de laboratoarele dentare,
3250 -activităţi de asistenţă spitalicească pentru pacienţii internaţi,
8610 -activităţi ale personalului paramedical stomatologic cum ar fi paramedicii de igienă dentară,
8690
-activităţi de asistenţă stomatologică de natură generală sau specializată, de exemplu stomatologie, endodontică şi pediatrică; patologie orală -activităţi ortodontice
Această clasă include de asemenea:
-activităţi de chirurgie stomatologică Această clasă exclude: -fabricarea de dinţi artificiali, proteze şi dispozitive protetice executate de laboratoarele dentare,
3250 -activităţi de asistenţă spitalicească pentru pacienţii internaţi,
8610 -activităţi ale personalului paramedical stomatologic cum ar fi paramedicii de igienă dentară,
8690
Industrie
Sănătate şi asistenţă socială
SectorActivitati referitoare la sanatatea umana
Obiect activitateActivitati de asistenta stomatologica
Informații de contact
AdresaNegru Vodă nr. 6-8, Curtea De Argeş, Argeş
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
245.322
Profit (Lei)
61.761
Număr angajați
1
Vechime
8 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 245.322 | 61.761 | 5.147 | 87.709 | 119.560 | 58.179 | 91.391 | 1 |
| 2023 | 178.580 | 52.542 | 4.379 | 3.631 | 0 | 56.621 | 52.990 | 1 |
| 2022 | 120.420 | 12.053 | 1.004 | 7.446 | 0 | 19.531 | 12.085 | 1 |
| 2021 | 118.907 | 14.835 | 1.236 | 7.899 | 0 | 25.091 | 17.192 | 2 |
| 2020 | 75.940 | 1.300 | 108 | 2.175 | 0 | 3.199 | 2.357 | 1 |
| 2019 | 54.620 | 817 | 68 | 3.251 | 664 | 3.338 | 1.057 | 1 |
| 2018 | 63.998 | 7.420 | 618 | 2.101 | 1.529 | 8.417 | 7.845 | 1 |
| 2017 | 5.730 | 225 | 19 | 6.849 | 2.395 | 4.879 | 425 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
25.18%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
67.58%
Lichiditate curentă
0.66
Viteza rotație active
1.38
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
25.18%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
67.58%
Profit net per salariat
61.761 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 25.18% | 29.42% | 10.01% | 12.48% | 1.71% | 1.5% | 11.59% | 3.93% |
| Marjă profit brut | 27.57% | 0% | 0% | 12.86% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 67.58% | 99.15% | 99.74% | 86.29% | 55.15% | 77.29% | 94.58% | 52.94% |
| Profit net per salariat | 61.761 Lei | 52.542 Lei | 12.053 Lei | 7.418 Lei | 1.300 Lei | 817 Lei | 7.420 Lei | 225 Lei |
Viteza rotație active
1.38
Viteza rotație stocuri
50.01
Durata medie încasare creanțe
1.2 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.38 | 3.15 | 6.17 | 4.74 | 23.74 | 13.65 | 6.43 | 0.79 |
| Viteza rotație stocuri | 50.01 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 1.2 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 245.322 Lei | 178.580 Lei | 120.420 Lei | 59.454 Lei | 75.940 Lei | 54.620 Lei | 63.998 Lei | 5.730 Lei |
Lichiditate curentă
0.66
Lichiditate imediată
0.61
Pondere active imobilizate
67.27%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.66 | 15.59 | 2.62 | 3.18 | 1.47 | 1.03 | 4.01 | 0.71 |
| Lichiditate imediată | 0.61 | 15.59 | 2.62 | 3.18 | 1.47 | 1.03 | 4.01 | 0.71 |
| Pondere active imobilizate | 67.27% | 0% | 0% | 0% | 0% | 16.59% | 15.37% | 32.93% |
| Pondere active circulante | 32.73% | 100% | 100% | 100% | 100% | 83.41% | 84.63% | 67.07% |
©Firme.ro