Companie
Detalii identificare
Nume firmăJUNO MEDICAL SRL
Cod unic de înregistrare38216517 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2017005600128
EUIDROONRC.J2017005600128
Data înființării13.09.2017 - 8 ani
Domeniu de activitate
CAEN
8622
Această clasă include:
-consultaţii şi tratamente medicale de specialitate în diverse domenii, acordate de către medici specialişti şi chirurgi
Această clasă include de asemenea:
-centre de planificare familială care oferă tratamente medicale cum ar fi sterilizarea şi întreruperea de sarcină, fără cazare Această clasă exclude: -activităţi de asistenţă spitalicească pentru pacienţii internaţi,
8610 -activităţi ale moaşelor, fizioterapeuţilor şi a personalului paramedical,
8690
-consultaţii şi tratamente medicale de specialitate în diverse domenii, acordate de către medici specialişti şi chirurgi
Această clasă include de asemenea:
-centre de planificare familială care oferă tratamente medicale cum ar fi sterilizarea şi întreruperea de sarcină, fără cazare Această clasă exclude: -activităţi de asistenţă spitalicească pentru pacienţii internaţi,
8610 -activităţi ale moaşelor, fizioterapeuţilor şi a personalului paramedical,
8690
Industrie
Sănătate şi asistenţă socială
SectorActivitati referitoare la sanatatea umana
Obiect activitateActivitati de asistenta medicala specializata
Informații de contact
AdresaPadin nr. 21-23-25, Cluj-Napoca, Cluj
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
164.171
Profit (Lei)
45.085
Număr angajați
1
Vechime
8 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 164.171 | 45.085 | 3.757 | 46.108 | 13.461 | 77.972 | 45.325 | 1 |
| 2023 | 145.213 | 49.963 | 4.164 | 6.121 | 6.935 | 187.133 | 188.713 | 1 |
| 2022 | 96.446 | 75.794 | 6.316 | 1.317 | 0 | 140.067 | 138.750 | 0 |
| 2021 | 64.767 | 50.201 | 4.183 | 2.463 | 0 | 95.420 | 92.957 | 0 |
| 2020 | 26.073 | 18.546 | 1.546 | 26 | 0 | 42.782 | 42.756 | 0 |
| 2019 | 31.420 | 13.857 | 1.155 | 1.090 | 621 | 24.678 | 24.209 | 0 |
| 2018 | 18.466 | 9.645 | 804 | 296 | 0 | 10.649 | 10.353 | 0 |
| 2017 | 4.600 | 508 | 42 | 138 | 0 | 846 | 708 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
27.46%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.47%
Lichiditate curentă
1.69
Viteza rotație active
1.8
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
27.46%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.47%
Profit net per salariat
45.085 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 27.46% | 34.41% | 78.59% | 77.51% | 71.13% | 44.1% | 52.23% | 11.04% |
| Marjă profit brut | 32.83% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.47% | 26.48% | 54.63% | 54% | 43.38% | 57.24% | 93.16% | 71.75% |
| Profit net per salariat | 45.085 Lei | 49.963 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
1.8
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
108.09 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.8 | 0.75 | 0.69 | 0.68 | 0.61 | 1.24 | 1.73 | 5.44 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 108.09 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 164.171 Lei | 145.213 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
1.69
Lichiditate imediată
1.69
Pondere active imobilizate
14.72%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.69 | 30.57 | 106.35 | 38.74 | 1645.46 | 22.64 | 35.98 | 6.13 |
| Lichiditate imediată | 1.69 | 30.57 | 106.35 | 38.74 | 1645.46 | 22.64 | 35.98 | 6.13 |
| Pondere active imobilizate | 14.72% | 3.57% | 0% | 0% | 0% | 2.45% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 85.28% | 96.43% | 100% | 100% | 100% | 97.55% | 100% | 100% |
©Firme.ro