Companie
Detalii identificare
Nume firmăFULL FRAME STUDIO SRL
Cod unic de înregistrare38228821 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ40/15948/2017
EUIDROONRC.J40/15948/2017
Data înființării15.09.2017 - 8 ani
Domeniu de activitate
CAEN
7420
Această clasă include:
-producţii fotografice comerciale şi pentru consumatori: -fotografii portret pentru cărţi de identitate, paşapoarte, şcoli, nunţi etc. -fotografii pentru scopuri comerciale, edituri, modă, agenţii imobiliare sau turism -fotografii aeriene - înregistrarea pe bandă a evenimentelor: nunţi, conferinţe etc. -prelucrarea filmelor: -developare, imprimare şi mărire de pe negativele sau filmele clientului -laboratoare de developare a filmelor şi de printare a pozelor -ateliere fotografice cu execuţia fotografiilor într-o oră (care nu fac parte din magazinele cu aparate fotografice) -montarea diapozitivelor -copierea, restaurarea sau retuşarea fotografiilor -activităţi ale fotoreporterilor
Această clasă include de asemenea:
-transmiterea documentelor pe microfilme Această clasă exclude: -procesarea imaginilor de film asociate cu industria de film şi de televiziune,
5911 -activităţi cartografice,
7112 -operarea cabinelor fotografice cu autoservire pe bază de monezi,
9609
-producţii fotografice comerciale şi pentru consumatori: -fotografii portret pentru cărţi de identitate, paşapoarte, şcoli, nunţi etc. -fotografii pentru scopuri comerciale, edituri, modă, agenţii imobiliare sau turism -fotografii aeriene - înregistrarea pe bandă a evenimentelor: nunţi, conferinţe etc. -prelucrarea filmelor: -developare, imprimare şi mărire de pe negativele sau filmele clientului -laboratoare de developare a filmelor şi de printare a pozelor -ateliere fotografice cu execuţia fotografiilor într-o oră (care nu fac parte din magazinele cu aparate fotografice) -montarea diapozitivelor -copierea, restaurarea sau retuşarea fotografiilor -activităţi ale fotoreporterilor
Această clasă include de asemenea:
-transmiterea documentelor pe microfilme Această clasă exclude: -procesarea imaginilor de film asociate cu industria de film şi de televiziune,
5911 -activităţi cartografice,
7112 -operarea cabinelor fotografice cu autoservire pe bază de monezi,
9609
Industrie
Activităţi profesionale, ştiinţifice şi tehnice
SectorAlte activitati profesionale, stiintifice si tehnice
Obiect activitateActivitati fotografice
Informații de contact
AdresaPonoarele nr. 11-17, Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
40.218
Profit (Lei)
26.932
Număr angajați
0
Vechime
8 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 40.218 | 26.932 | 2.244 | 2.726 | 0 | 63.437 | 60.711 | 0 |
| 2023 | 47.908 | 33.539 | 2.795 | 5.176 | 0 | 38.955 | 33.779 | 0 |
| 2022 | 49.429 | 41.837 | 3.486 | 617 | 3.006 | 93.942 | 93.325 | 0 |
| 2021 | 38.868 | 30.068 | 2.506 | 1.197 | 6.012 | 52.685 | 51.488 | 0 |
| 2020 | 12.238 | 5.705 | 475 | 58 | 9.018 | 21.421 | 21.420 | 0 |
| 2019 | 25.211 | 15.475 | 1.290 | 2.181 | 0 | 17.830 | 15.715 | 0 |
| 2018 | 44.831 | 36.420 | 3.035 | 454 | 0 | 37.114 | 36.660 | 0 |
| 2017 | 17.780 | 15.999 | 1.333 | 664 | 0 | 16.863 | 16.199 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
66.97%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
44.36%
Lichiditate curentă
23.27
Viteza rotație active
0.63
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
66.97%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
44.36%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 66.97% | 70.01% | 84.64% | 77.36% | 46.62% | 61.38% | 81.24% | 89.98% |
| Marjă profit brut | 78.21% | 83.92% | 87.19% | 80% | 49.4% | 64.38% | 84.24% | 92.98% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 44.36% | 99.29% | 44.83% | 58.4% | 26.63% | 98.47% | 99.35% | 98.77% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
0.63
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
369.89 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.63 | 1.23 | 0.51 | 0.66 | 0.4 | 1.41 | 1.21 | 1.05 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 369.89 zile | 222.26 zile | 649.25 zile | 434.45 zile | 404.13 zile | 55.38 zile | 177.33 zile | 252.07 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
23.27
Lichiditate imediată
23.27
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 23.27 | 7.53 | 152.26 | 44.01 | 369.33 | 8.18 | 81.75 | 25.4 |
| Lichiditate imediată | 23.27 | 7.53 | 152.26 | 44.01 | 369.33 | 8.18 | 81.75 | 25.4 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 3.1% | 10.24% | 29.63% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 96.9% | 89.76% | 70.37% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro