Companie
Detalii identificare
Nume firmăFIL-TIME COMPANY SRL
Cod unic de înregistrare38238094 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ4/1566/2017
EUIDROONRC.J4/1566/2017
Data înființării19.09.2017 - 8 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4725
Această clasă include:
- vânzarea cu amănuntul de băuturi (nu pentru consumul în localuri) -băuturi alcoolice -băuturi nealcoolice
- vânzarea cu amănuntul de băuturi (nu pentru consumul în localuri) -băuturi alcoolice -băuturi nealcoolice
Industrie
Comerţ cu ridicata şi cu amănuntul; repararea autovehiculelor şi motocicletelor
SectorComert cu amanuntul, cu exceptia autovehiculelor si motocicletelor
Obiect activitateComert cu amanuntul al bauturilor, in magazine specializate
Informații de contact
AdresaIosif Cocea nr. 16, Bacău, Bacău
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
53.287
Profit (Lei)
11.879
Număr angajați
0
Vechime
8 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 53.287 | 11.879 | 990 | 1.013 | 2.904 | 18.075 | 19.966 | 0 |
| 2023 | 44.727 | 0 | 0 | 976 | 0 | 21.564 | 20.588 | 0 |
| 2022 | 49.502 | 12.248 | 1.021 | 1.635 | 0 | 27.402 | 25.767 | 0 |
| 2021 | 43.831 | 2.967 | 247 | 1.099 | 0 | 58.617 | 57.518 | 0 |
| 2020 | 14.597 | 13.628 | 1.136 | 590 | 0 | 58.461 | 54.551 | 0 |
| 2019 | 54.938 | 30.386 | 2.532 | 33.431 | 2.529 | 71.825 | 40.923 | 0 |
| 2018 | 72.206 | 12.984 | 1.082 | 33.603 | 3.421 | 40.719 | 10.537 | 1 |
| 2017 | 15.482 | 0 | 0 | 22.737 | 757 | 19.533 | -2.447 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
22.29%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
59.5%
Lichiditate curentă
17.84
Viteza rotație active
2.54
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
22.29%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
59.5%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 22.29% | 0% | 24.74% | 6.77% | 93.36% | 55.31% | 17.98% | 0% |
| Marjă profit brut | 26.44% | 0% | 27.68% | 7.62% | 98.05% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 59.5% | 0% | 47.53% | 5.16% | 24.98% | 74.25% | 100% | 0% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | 12.984 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
2.54
Viteza rotație stocuri
5.48
Durata medie încasare creanțe
1.93 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2.54 | 2.07 | 1.81 | 0.75 | 0.25 | 0.74 | 1.64 | 0.76 |
| Viteza rotație stocuri | 5.48 | 3.52 | 5.13 | 6.87 | 1.89 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 1.93 zile | 0.52 zile | 0 zile | 142.6 zile | 424.19 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | 72.206 Lei | 15.482 Lei |
Lichiditate curentă
17.84
Lichiditate imediată
8.24
Pondere active imobilizate
13.84%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 17.84 | 22.09 | 16.76 | 53.34 | 99.09 | 2.15 | 1.21 | 0.86 |
| Lichiditate imediată | 8.24 | 9.06 | 10.86 | 47.53 | 85.98 | 2.15 | 1.21 | 0.86 |
| Pondere active imobilizate | 13.84% | 0% | 0% | 0% | 0% | 3.4% | 7.75% | 3.73% |
| Pondere active circulante | 86.16% | 100% | 100% | 100% | 100% | 96.6% | 92.25% | 96.27% |
©Firme.ro