Companie
Detalii identificare
Nume firmăEPICARM S.R.L.
Cod unic de înregistrare38268117 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2017002572055
EUIDROONRC.J2017002572055
Data înființării26.09.2017 - 8 ani
Domeniu de activitate
CAEN
1013
Această clasă include:
-producţia de carne uscată, sărată sau afumată -fabricarea preparatelor din carne: -cârnaţi, salam, pateu, şuncă fiartă, etc. Această clasă exclude: -fabricarea de preparate refrigerate si a mâncărurilor din carne de pasăre,
1085 -fabricarea supelor conţinând carne,
1089 -comerţul cu ridicata al cărnii şi al produselor din carne ,
4632 -ambalarea cărnii,
8292
-producţia de carne uscată, sărată sau afumată -fabricarea preparatelor din carne: -cârnaţi, salam, pateu, şuncă fiartă, etc. Această clasă exclude: -fabricarea de preparate refrigerate si a mâncărurilor din carne de pasăre,
1085 -fabricarea supelor conţinând carne,
1089 -comerţul cu ridicata al cărnii şi al produselor din carne ,
4632 -ambalarea cărnii,
8292
Industrie
Industria prelucrătoare
SectorIndustria alimentara
Obiect activitateFabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasare)
Informații de contact
AdresaCeyrat nr. 31C, Loc. Oradea | Municipiul Oradea, Bihor
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
106.000
Profit (Lei)
35.408
Număr angajați
2
Vechime
8 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 106.000 | 35.408 | 2.951 | 6.281 | 64.864 | 42.889 | 35.888 | 2 |
| 2023 | 240.000 | 170.659 | 14.222 | 19.307 | 83.911 | 199.505 | 179.478 | 2 |
| 2022 | 219.000 | 73.229 | 6.102 | 4.435 | 116.266 | 37.035 | 34.819 | 4 |
| 2021 | 147.295 | 0 | 0 | 16.147 | 148.620 | 26.822 | 17.952 | 6 |
| 2020 | 167.560 | 14.121 | 1.177 | 14.631 | 180.974 | 61.351 | 56.842 | 4 |
| 2019 | 132.845 | 81.912 | 6.826 | 101.549 | 47.754 | 128.096 | 74.301 | 2 |
| 2018 | 0 | 0 | 0 | 8.868 | 928 | 328 | -7.612 | 0 |
| 2017 | 9.103 | 0 | 0 | 10.196 | 684 | 2.057 | -7.455 | 2 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
33.4%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
98.66%
Lichiditate curentă
6.83
Viteza rotație active
0.98
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
33.4%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
98.66%
Profit net per salariat
17.704 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 33.4% | 71.11% | 33.44% | 0% | 8.43% | 61.66% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 36.42% | 84.65% | 34.44% | 0% | 9.41% | 62.66% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 98.66% | 95.09% | 100% | 0% | 24.84% | 100% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | 17.704 Lei | 85.330 Lei | 18.307 Lei | 0 Lei | 3.530 Lei | 40.956 Lei | n/a | 0 Lei |
Viteza rotație active
0.98
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
6.51 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.98 | 0.85 | 1.43 | 0.84 | 0.69 | 0.76 | 0 | 3.32 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 42.27 | 287.9 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 6.51 zile | 3.22 zile | 3.34 zile | 12.68 zile | 2.04 zile | 153.25 zile | 0 | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 53.000 Lei | 120.000 Lei | 54.750 Lei | 24.549 Lei | 41.890 Lei | 66.423 Lei | n/a | 4.552 Lei |
Lichiditate curentă
6.83
Lichiditate imediată
6.83
Pondere active imobilizate
60.2%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 6.83 | 10.33 | 8.35 | 1.66 | 4.19 | 1.26 | 0.04 | 0.2 |
| Lichiditate imediată | 6.83 | 10.33 | 8.35 | 1.45 | 4.15 | 1.26 | 0.04 | 0.2 |
| Pondere active imobilizate | 60.2% | 29.61% | 75.84% | 84.71% | 74.68% | 27.16% | 73.89% | 24.95% |
| Pondere active circulante | 39.8% | 70.39% | 24.16% | 15.29% | 25.32% | 72.84% | 26.11% | 75.05% |
©Firme.ro