Companie
Detalii identificare
Nume firmăBLUE SKY TICKETS SRL
Cod unic de înregistrare38288289 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ39/943/2017
EUIDROONRC.J39/943/2017
Data înființării29.09.2017 - 8 ani
Domeniu de activitate
CAEN
7911
Această clasă include:
-activităţi ale agenţiilor, angajate în primul rând în vânzarea serviciilor de călătorie, excursii, transport şi cazare, cu ridicata sau cu amănuntul, către publicul larg şi clienţilor comerciali.
-activităţi ale agenţiilor, angajate în primul rând în vânzarea serviciilor de călătorie, excursii, transport şi cazare, cu ridicata sau cu amănuntul, către publicul larg şi clienţilor comerciali.
Industrie
Activităţi de servicii administrative şi activităţi de servicii suport
SectorActivitati ale agentiilor turistice si a tur-operatorilor; alte servicii de rezervare si asistenta turistica
Obiect activitateActivitati ale agentiilor turistice
Informații de contact
AdresaPopa Şapcă nr. 11, Focşani, Vrancea
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
25.944
Profit (Lei)
7.352
Număr angajați
0
Vechime
8 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 25.944 | 7.352 | 613 | 3.526 | 0 | 54.188 | 50.662 | 0 |
| 2023 | 26.387 | 9.260 | 772 | 1.663 | 0 | 44.973 | 43.310 | 0 |
| 2022 | 43.344 | 25.901 | 2.158 | 11.103 | 0 | 45.153 | 34.050 | 0 |
| 2021 | 19.685 | 4.307 | 359 | 7.215 | 0 | 15.364 | 8.149 | 0 |
| 2020 | 6.436 | 0 | 0 | 22.108 | 0 | 25.950 | 3.842 | 0 |
| 2019 | 14.880 | 2.894 | 241 | 32.851 | 0 | 40.249 | 7.398 | 0 |
| 2018 | 17.724 | 4.177 | 348 | 21.437 | 173 | 25.768 | 4.504 | 0 |
| 2017 | 1.114 | 127 | 11 | 10.042 | 173 | 9.269 | 327 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
28.34%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
14.51%
Lichiditate curentă
15.37
Viteza rotație active
0.48
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
28.34%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
14.51%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 28.34% | 35.09% | 59.76% | 21.88% | 0% | 19.45% | 23.57% | 11.4% |
| Marjă profit brut | 33.73% | 40.84% | 63.37% | 25.09% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 14.51% | 21.38% | 76.07% | 52.85% | 0% | 39.12% | 92.74% | 38.84% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
0.48
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
40.67 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.48 | 0.59 | 0.96 | 1.28 | 0.25 | 0.37 | 0.68 | 0.12 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 40.67 zile | 40.94 zile | 25.61 zile | 27.44 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
15.37
Lichiditate imediată
15.37
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 15.37 | 27.04 | 4.07 | 2.13 | 1.17 | 1.23 | 1.2 | 0.92 |
| Lichiditate imediată | 15.37 | 27.04 | 4.07 | 2.13 | 1.17 | 1.23 | 1.2 | 0.92 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0.67% | 1.83% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 99.33% | 98.17% |
©Firme.ro