Companie
Detalii identificare
Nume firmăORBAN TAXI SRL
Cod unic de înregistrare38296133 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ12/5855/2017
EUIDROONRC.J12/5855/2017
Data înființării02.10.2017 - 8 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4932
Această clasă include, de asemenea: -închirieri de autovehicule particulare, cu operator
Industrie
Transport şi depozitare
SectorTransporturi terestre si transporturi prin conducte
Obiect activitateTransporturi cu taxiuri
Informații de contact
AdresaDecebal nr. 103, Cluj-Napoca, Cluj
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
20.631
Profit (Lei)
-19.719
Număr angajați
0
Vechime
8 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 20.631 | -19.719 | -1.643 | 58.839 | 21.334 | 15.603 | -21.902 | 0 |
| 2023 | 8.434 | 0 | 0 | 50.154 | 2.846 | 45.125 | -2.183 | 0 |
| 2022 | 30.907 | 8.123 | 677 | 1.521 | 5.474 | 2.972 | 6.925 | 0 |
| 2021 | 7.119 | 1.582 | 132 | 7.765 | 500 | 6.040 | -1.225 | 0 |
| 2020 | 19.719 | 3.507 | 292 | 4.840 | 2.000 | 33 | -2.807 | 0 |
| 2019 | 24.368 | 0 | 0 | 11.248 | 4.778 | 156 | -6.314 | 0 |
| 2018 | 40.188 | 10.873 | 906 | 668 | 2.811 | 4.255 | 6.398 | 0 |
| 2017 | 0 | 0 | 0 | 9.318 | 4.344 | 499 | -4.475 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-95.58%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
90.03%
Lichiditate curentă
0.27
Viteza rotație active
0.56
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-95.58%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
90.03%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -95.58% | 0% | 26.28% | 22.22% | 17.78% | 0% | 27.06% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 27.85% | 22.6% | 20.79% | 0% | 30.06% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 90.03% | 0% | 100% | -129.14% | -124.94% | 0% | 100% | 0% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
0.56
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.56 | 0.18 | 3.66 | 1.09 | 9.7 | 4.94 | 5.69 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
0.27
Lichiditate imediată
0.27
Pondere active imobilizate
57.76%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.27 | 0.9 | 1.95 | 0.78 | 0.01 | 0.01 | 6.37 | 0.05 |
| Lichiditate imediată | 0.27 | 0.9 | 1.95 | 0.78 | 0.01 | 0.01 | 6.37 | 0.05 |
| Pondere active imobilizate | 57.76% | 5.93% | 64.81% | 7.65% | 98.38% | 96.84% | 39.78% | 89.7% |
| Pondere active circulante | 42.24% | 94.07% | 35.19% | 92.35% | 1.62% | 3.16% | 60.22% | 10.3% |
©Firme.ro