Companie
Detalii identificare
Nume firmăRAFAEL TOTAL DECOR SRL
Cod unic de înregistrare RO 38321334 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ3/2430/2017
EUIDROONRC.J3/2430/2017
Data înființării06.10.2017 - 8 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaVaru nr. 6, Sălătrucu, Argeş
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
586.000
Profit (Lei)
59.852
Număr angajați
5
Vechime
8 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 586.000 | 59.852 | 4.988 | 113.957 | 86.298 | 233.965 | 206.306 | 5 |
| 2023 | 824.333 | 315.338 | 26.278 | 147.311 | 4.054 | 665.461 | 522.204 | 6 |
| 2022 | 830.000 | 456.626 | 38.052 | 94.664 | 1.224 | 550.306 | 456.866 | 6 |
| 2021 | 549.507 | 276.051 | 23.004 | 87.274 | 2.692 | 475.240 | 390.658 | 5 |
| 2020 | 215.000 | 0 | 0 | 71.463 | 0 | 186.070 | 114.607 | 3 |
| 2019 | 423.000 | 124.356 | 10.363 | 18.189 | 0 | 266.056 | 247.867 | 6 |
| 2018 | 372.393 | 223.271 | 18.606 | 28.458 | 0 | 251.969 | 223.511 | 6 |
| 2017 | 25.000 | 2.561 | 213 | 13.914 | 0 | 16.675 | 2.761 | 2 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
10.21%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
29.01%
Lichiditate curentă
2.05
Viteza rotație active
1.83
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
10.21%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
29.01%
Profit net per salariat
11.970 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 10.21% | 38.25% | 55.02% | 50.24% | 0% | 29.4% | 59.96% | 10.24% |
| Marjă profit brut | 12.72% | 39.25% | 56.02% | 51.24% | 0% | 30.4% | 60.96% | 11.64% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 29.01% | 60.39% | 99.95% | 70.66% | 0% | 50.17% | 99.89% | 92.76% |
| Profit net per salariat | 11.970 Lei | 52.556 Lei | 76.104 Lei | 55.210 Lei | 0 Lei | 20.726 Lei | 37.212 Lei | 1.281 Lei |
Viteza rotație active
1.83
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
63.69 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.83 | 1.23 | 1.5 | 1.15 | 1.16 | 1.59 | 1.48 | 1.5 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 63.69 zile | 161.13 zile | 152.9 zile | 100.08 zile | 78.38 zile | 26.8 zile | 0.99 zile | 1.65 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 117.200 Lei | 137.389 Lei | 138.333 Lei | 109.901 Lei | 71.667 Lei | 70.500 Lei | 62.066 Lei | 12.500 Lei |
Lichiditate curentă
2.05
Lichiditate imediată
2.05
Pondere active imobilizate
26.95%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 2.05 | 4.52 | 5.81 | 5.45 | 2.6 | 14.63 | 8.85 | 1.2 |
| Lichiditate imediată | 2.05 | 4.52 | 5.81 | 5.45 | 2.6 | 14.63 | 8.85 | 1.2 |
| Pondere active imobilizate | 26.95% | 0.61% | 0.22% | 0.56% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 73.05% | 99.39% | 99.78% | 99.44% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro