Companie
Detalii identificare
Nume firmăRDR TRANS CAD S.R.L.
Cod unic de înregistrare38324438 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ38/1019/2017
EUIDROONRC.J38/1019/2017
Data înființării09.10.2017 - 8 ani
Domeniu de activitate
CAEN
5630
Această clasă include activitatea de pregătire şi servire a băuturilor pentru consumul imediat în incintă . Această clasă include:
-baruri -bodegi -saloane de servit cocktail-uri -discoteci (unde servirea băuturilor este predominantă) -berării -cafenele -baruri care servesc sucuri de fructe -standuri mobile de vânzare a băuturilor Această clasă exclude: -comerţul băuturilor ambalate/preparate,
47 -comerţ cu amănuntul al băuturilor prin intermediul automatelor,
4799 -activitatea discotecilor şi a ringurilor de dans fără servire de băuturi,
9329
-baruri -bodegi -saloane de servit cocktail-uri -discoteci (unde servirea băuturilor este predominantă) -berării -cafenele -baruri care servesc sucuri de fructe -standuri mobile de vânzare a băuturilor Această clasă exclude: -comerţul băuturilor ambalate/preparate,
47 -comerţ cu amănuntul al băuturilor prin intermediul automatelor,
4799 -activitatea discotecilor şi a ringurilor de dans fără servire de băuturi,
9329
Industrie
Hoteluri şi restaurante
SectorRestaurante si alte activitati de servicii de alimentatie
Obiect activitateBaruri si alte activitati de servire a bauturilor
Informații de contact
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
270.000
Profit (Lei)
24.305
Număr angajați
0
Vechime
8 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 270.000 | 24.305 | 2.025 | 45.478 | 5.409 | 26.634 | -13.435 | 0 |
| 2023 | 22.023 | 254 | 21 | 47.569 | 6.527 | 6.604 | -34.438 | 1 |
| 2022 | 17.075 | 0 | 0 | 48.735 | 7.646 | 6.397 | -34.692 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
9%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-180.91%
Lichiditate curentă
0.59
Viteza rotație active
8.43
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
9%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-180.91%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 9% | 1.15% | 0% |
| Marjă profit brut | 10.78% | 6.32% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -180.91% | -0.74% | 0% |
| Profit net per salariat | n/a | 254 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
8.43
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 8.43 | 1.68 | 1.22 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 12.09 | 4.07 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 zile | 49.72 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | 22.023 Lei | 17.075 Lei |
Lichiditate curentă
0.59
Lichiditate imediată
0.59
Pondere active imobilizate
16.88%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.59 | 0.14 | 0.13 |
| Lichiditate imediată | 0.59 | 0.1 | 0.05 |
| Pondere active imobilizate | 16.88% | 49.71% | 54.45% |
| Pondere active circulante | 83.12% | 50.29% | 45.55% |
©Firme.ro