Companie
Detalii identificare
Nume firmăPARDON BREWERY SRL
Cod unic de înregistrare RO 38326960 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ3/2436/2017
EUIDROONRC.J3/2436/2017
Data înființării09.10.2017 - 8 ani
Domeniu de activitate
CAEN
1105
Această clasă include:
-fabricarea băuturilor din malţ, cum sunt berea, berea neagră
Această clasă include de asemenea:
-fabricarea berii cu conţinut redus de alcool şi a berii fără alcool
-fabricarea băuturilor din malţ, cum sunt berea, berea neagră
Această clasă include de asemenea:
-fabricarea berii cu conţinut redus de alcool şi a berii fără alcool
Industrie
Industria prelucrătoare
SectorFabricarea bauturilor
Obiect activitateFabricarea berii
Informații de contact
AdresaNegru Vodă nr. 164 Bis, Câmpulung, Argeş
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
214.757
Profit (Lei)
-257.416
Număr angajați
1
Vechime
8 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 214.757 | -257.416 | -21.451 | 5.026.348 | 2.154.713 | 305.514 | -2.566.121 | 1 |
| 2023 | 88.402 | 0 | 0 | 4.822.400 | 2.234.246 | 279.449 | -2.308.705 | 1 |
| 2022 | 56.256 | 0 | 0 | 4.627.880 | 2.437.479 | 316.818 | -1.873.583 | 1 |
| 2021 | 133.339 | 0 | 0 | 4.362.639 | 2.608.259 | 347.761 | -1.406.619 | 2 |
| 2020 | 308.550 | 0 | 0 | 4.178.838 | 2.874.486 | 274.203 | -1.030.149 | 4 |
| 2019 | 307.871 | 0 | 0 | 4.003.674 | 3.125.066 | 242.696 | -635.912 | 2 |
| 2018 | 33.426 | 0 | 0 | 3.824.645 | 2.950.224 | 490.378 | -384.043 | 1 |
| 2017 | 0 | 0 | 0 | 224.807 | 179.239 | 22.298 | -23.270 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-119.86%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
10.03%
Lichiditate curentă
0.06
Viteza rotație active
0.09
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-119.86%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
10.03%
Profit net per salariat
-257.416 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -119.86% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 10.03% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | -257.416 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
0.09
Viteza rotație stocuri
2.61
Durata medie încasare creanțe
275.54 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.09 | 0.04 | 0.02 | 0.05 | 0.1 | 0.09 | 0.01 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 2.61 | 1.35 | 0.64 | 0.92 | 1.97 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 275.54 zile | 541.93 zile | 741.17 zile | 249.1 zile | 62.91 zile | 0 zile | 0 zile | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | 214.757 Lei | 88.402 Lei | 56.256 Lei | 66.670 Lei | 77.138 Lei | 153.936 Lei | 33.426 Lei | 0 Lei |
Lichiditate curentă
0.06
Lichiditate imediată
0.04
Pondere active imobilizate
87.58%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.06 | 0.06 | 0.07 | 0.08 | 0.07 | 0.06 | 0.13 | 0.1 |
| Lichiditate imediată | 0.04 | 0.04 | 0.05 | 0.05 | 0.03 | 0.06 | 0.13 | 0.1 |
| Pondere active imobilizate | 87.58% | 88.88% | 88.5% | 88.24% | 91.29% | 92.79% | 85.75% | 88.94% |
| Pondere active circulante | 12.42% | 11.12% | 11.5% | 11.76% | 8.71% | 7.21% | 14.25% | 11.06% |
©Firme.ro