Companie
Detalii identificare
Nume firmăMEDIA MAXIM PROMOTION SRL
Cod unic de înregistrare38328138 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ23/5082/2017
EUIDROONRC.J23/5082/2017
Data înființării09.10.2017 - 8 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6311
Această clasă include asigurarea infrastructurii pentru serviciile de găzduire a paginilor web, de prelucrare a datelor şi activităţi conexe. Sunt incluse activităţi specializate de găzduire, cum ar fi găzduirea paginilor web, servicii de streaming (organizare fluxuri) sau găzduire de aplicaţii. Activităţile de prelucrare a datelor includ prelucrarea completă şi elaborarea de rapoarte specializate pe baza datelor furnizate de către clienţi sau asigurarea prelucrării automate a datelor şi servicii de introducere a datelor, inclusiv activităţi de rulare a bazei de date (executare funcţiuni). Această clasă exclude: -activităţile unde furnizorul foloseşte computerul doar ca un instrument de lucru (unealtă) sunt clasificate potrivit naturii serviciilor furnizate.
Industrie
Informaţii şi comunicaţii
SectorActivitati de servicii informatice
Obiect activitatePrelucrarea datelor, administrarea paginilor web si activitati conexe
Informații de contact
AdresaRezervelor nr. 55, Roşu, Ilfov
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
200.400
Profit (Lei)
40.605
Număr angajați
1
Vechime
8 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 200.400 | 40.605 | 3.384 | 108.793 | 138.784 | 71.400 | 102.472 | 1 |
| 2024 | 196.150 | 12.438 | 1.037 | 6.885 | 5.608 | 88.619 | 88.534 | 1 |
| 2023 | 221.820 | 30.994 | 2.583 | 15.336 | 11.231 | 88.305 | 86.966 | 1 |
| 2022 | 205.093 | 46.479 | 3.873 | 22.119 | 21.598 | 73.222 | 74.450 | 1 |
| 2021 | 134.775 | 23.100 | 1.925 | 28.530 | 31.877 | 47.277 | 53.025 | 1 |
| 2020 | 129.249 | 16.135 | 1.345 | 36.673 | 42.775 | 44.345 | 52.557 | 1 |
| 2019 | 123.727 | 235 | 20 | 1.938 | 2.170 | 35.526 | 36.422 | 1 |
| 2018 | 100.502 | 35.430 | 2.953 | 3.064 | 0 | 38.225 | 36.187 | 1 |
| 2017 | 11.429 | 5.820 | 485 | 948 | 518 | 6.306 | 6.020 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
20.26%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
39.63%
Lichiditate curentă
0.66
Viteza rotație active
0.95
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
20.26%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
39.63%
Profit net per salariat
40.605 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 20.26% | 6.34% | 13.97% | 22.66% | 17.14% | 12.48% | 0.19% | 35.25% | 50.92% |
| Marjă profit brut | 21.47% | 7.34% | 14.98% | 23.64% | 18.14% | 13.44% | 1.19% | 37.5% | 53.92% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 39.63% | 14.05% | 35.64% | 62.43% | 43.56% | 30.7% | 0.65% | 97.91% | 96.68% |
| Profit net per salariat | 40.605 Lei | 12.438 Lei | 30.994 Lei | 46.479 Lei | 23.100 Lei | 16.135 Lei | 235 Lei | 35.430 Lei | n/a |
Viteza rotație active
0.95
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
38.53 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.95 | 2.08 | 2.23 | 2.16 | 1.7 | 1.48 | 3.28 | 2.63 | 1.67 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 38.53 zile | 46.06 zile | 28.42 zile | 29.14 zile | 35.82 zile | 32.2 zile | 20.22 zile | 8.35 zile | 14.37 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 200.400 Lei | 196.150 Lei | 221.820 Lei | 205.093 Lei | 134.775 Lei | 129.249 Lei | 123.727 Lei | 100.502 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
0.66
Lichiditate imediată
0.66
Pondere active imobilizate
66.03%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.66 | 12.87 | 5.76 | 3.31 | 1.66 | 1.21 | 18.33 | 12.48 | 6.65 |
| Lichiditate imediată | 0.66 | 12.87 | 5.76 | 3.31 | 1.66 | 1.21 | 18.33 | 12.48 | 6.65 |
| Pondere active imobilizate | 66.03% | 5.95% | 11.28% | 22.78% | 40.27% | 49.1% | 5.76% | 0% | 7.59% |
| Pondere active circulante | 33.97% | 94.05% | 88.72% | 77.22% | 59.73% | 50.9% | 94.24% | 100% | 92.41% |
©Firme.ro