Companie
Detalii identificare
Nume firmăCLEAN TOP INVEST SRL
Cod unic de înregistrare38353239 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ40/17439/2017
EUIDROONRC.J40/17439/2017
Data înființării13.10.2017 - 8 ani
Domeniu de activitate
CAEN
9601
Această clasă include:
-spălarea şi curăţarea uscată, călcarea etc., a tuturor tipurilor de articole de îmbrăcăminte (inclusiv din blană) şi textile, utilizând echipamente mecanice, manuale sau maşini cu auto-servire ce funcţionează cu monede, pentru publicul larg sau pentru clienţi industriali sau comerciali -colectarea şi livrarea lenjeriei -şamponarea carpetelor şi covoarelor; curăţarea draperiilor şi a perdelelor, la domiciliul clienţilor sau nu -curăţarea rufăriei, uniformelor de lucru şi altor articole similare, de către spălătorii Această clasă exclude: -închirierea îmbrăcămintei, alta decât uniformele de lucru, chiar dacă curăţirea acestor articole este o parte integrantă a activităţii,
7729 -repararea şi modificarea îmbrăcămintei,
9529
-spălarea şi curăţarea uscată, călcarea etc., a tuturor tipurilor de articole de îmbrăcăminte (inclusiv din blană) şi textile, utilizând echipamente mecanice, manuale sau maşini cu auto-servire ce funcţionează cu monede, pentru publicul larg sau pentru clienţi industriali sau comerciali -colectarea şi livrarea lenjeriei -şamponarea carpetelor şi covoarelor; curăţarea draperiilor şi a perdelelor, la domiciliul clienţilor sau nu -curăţarea rufăriei, uniformelor de lucru şi altor articole similare, de către spălătorii Această clasă exclude: -închirierea îmbrăcămintei, alta decât uniformele de lucru, chiar dacă curăţirea acestor articole este o parte integrantă a activităţii,
7729 -repararea şi modificarea îmbrăcămintei,
9529
Industrie
Alte activităţi de servicii
SectorAlte activitati de servicii
Obiect activitateSpalarea si curatarea (uscata) articolelor textile si a produselor din blana
Informații de contact
AdresaCarei nr. 11, Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
34.504
Profit (Lei)
12.420
Număr angajați
0
Vechime
8 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 34.504 | 12.420 | 1.035 | 53.787 | 1.800 | 537.735 | 485.748 | 0 |
| 2023 | 169.331 | 74.025 | 6.169 | 57.224 | 1.800 | 528.752 | 473.328 | 1 |
| 2022 | 142.837 | 69.649 | 5.804 | 40.047 | 1.800 | 437.550 | 399.303 | 1 |
| 2021 | 122.282 | 57.036 | 4.753 | 38.288 | 9.406 | 358.594 | 329.712 | 1 |
| 2020 | 147.946 | 65.558 | 5.463 | 55.637 | 17.896 | 310.417 | 272.676 | 1 |
| 2019 | 215.238 | 139.650 | 11.638 | 41.555 | 26.385 | 222.288 | 207.118 | 1 |
| 2018 | 128.753 | 67.268 | 5.606 | 50.102 | 34.874 | 82.696 | 67.468 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
36%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
2.56%
Lichiditate curentă
10
Viteza rotație active
0.06
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
36%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
2.56%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 36% | 43.72% | 48.76% | 46.64% | 44.31% | 64.88% | 52.25% |
| Marjă profit brut | 42.85% | 53.52% | 51.76% | 49.64% | 45.31% | 66.65% | 55.25% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 2.56% | 15.64% | 17.44% | 17.3% | 24.04% | 67.43% | 99.7% |
| Profit net per salariat | n/a | 74.025 Lei | 69.649 Lei | 57.036 Lei | 65.558 Lei | 139.650 Lei | n/a |
Viteza rotație active
0.06
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
80.8 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.06 | 0.32 | 0.33 | 0.33 | 0.45 | 0.87 | 1.1 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 80.8 zile | 36.76 zile | 26.45 zile | 15.86 zile | 11.17 zile | 14.59 zile | 16.36 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | 169.331 Lei | 142.837 Lei | 122.282 Lei | 147.946 Lei | 215.238 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
10
Lichiditate imediată
10
Pondere active imobilizate
0.33%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 10 | 9.24 | 10.93 | 9.37 | 5.58 | 5.35 | 1.65 |
| Lichiditate imediată | 10 | 9.24 | 10.93 | 9.37 | 5.58 | 5.35 | 1.65 |
| Pondere active imobilizate | 0.33% | 0.34% | 0.41% | 2.56% | 5.45% | 10.61% | 29.66% |
| Pondere active circulante | 99.67% | 99.66% | 99.59% | 97.44% | 94.55% | 89.39% | 70.34% |
©Firme.ro