Companie
Detalii identificare
Nume firmăMADA AUTO LAIN SRL
Cod unic de înregistrare38378870 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2017017749406
EUIDROONRC.J2017017749406
Data înființării20.10.2017 - 8 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4941
Această clasă include:
-toate activităţile de transport rutier de mărfuri: -transportul buştenilor -transportul mărfurilor -transportul cu mijloace frigorifice -transporturi grele -transport de marfă în vrac, inclusiv în autocisterne, inclusiv a celor de colectare a laptelui de la ferme -transportul autoturismelor -transportul reziduurilor şi deşeurilor, exclusiv activităţi de colectare sau eliminare
Această clasă include de asemenea:
-închirieri de camioane cu şofer -transportul mărfurilor cu vehicule cu tracţiune animală sau umană Această clasă exclude: -transportul buştenilor în incinta pădurii, ca parte a operaţiunilor forestiere,
0240 -distribuirea apei prin utilizarea de camioane cisternă,
3600 -exploatarea instalatiilor pentru manipularea mărfurilor în terminale,
5221 -activităţi de ambalare în vederea transportului,
5229 -activităţi poştale şi de curierat,
5310, 5320 -transportul deşeurilor, ca parte integrată a activităţii de colectare a deşeurilor,
3811, 3812
-toate activităţile de transport rutier de mărfuri: -transportul buştenilor -transportul mărfurilor -transportul cu mijloace frigorifice -transporturi grele -transport de marfă în vrac, inclusiv în autocisterne, inclusiv a celor de colectare a laptelui de la ferme -transportul autoturismelor -transportul reziduurilor şi deşeurilor, exclusiv activităţi de colectare sau eliminare
Această clasă include de asemenea:
-închirieri de camioane cu şofer -transportul mărfurilor cu vehicule cu tracţiune animală sau umană Această clasă exclude: -transportul buştenilor în incinta pădurii, ca parte a operaţiunilor forestiere,
0240 -distribuirea apei prin utilizarea de camioane cisternă,
3600 -exploatarea instalatiilor pentru manipularea mărfurilor în terminale,
5221 -activităţi de ambalare în vederea transportului,
5229 -activităţi poştale şi de curierat,
5310, 5320 -transportul deşeurilor, ca parte integrată a activităţii de colectare a deşeurilor,
3811, 3812
Industrie
Transport şi depozitare
SectorTransporturi terestre si transporturi prin conducte
Obiect activitateTransporturi rutiere de marfuri
Informații de contact
AdresaLt. Nicolae Pascu nr. 61-63, Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
166.033
Profit (Lei)
25.833
Număr angajați
1
Vechime
8 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 166.033 | 25.833 | 2.153 | 33.219 | 17.131 | 34.160 | 18.072 | 1 |
| 2023 | 147.780 | 0 | 0 | 64.121 | 23.478 | 32.882 | -7.761 | 2 |
| 2022 | 178.515 | 8.082 | 674 | 33.287 | 27.490 | 59.371 | 53.574 | 1 |
| 2021 | 154.456 | 31.198 | 2.600 | 30.402 | 37.402 | 38.493 | 45.493 | 1 |
| 2020 | 125.193 | 8.775 | 731 | 58.206 | 31.148 | 42.828 | 14.295 | 1 |
| 2019 | 68.932 | 4.063 | 339 | 37.951 | 25.080 | 18.391 | 5.520 | 1 |
| 2018 | 28.918 | 1.733 | 144 | 7.508 | 17 | 8.948 | 1.457 | 1 |
| 2017 | 1.130 | 0 | 0 | 534 | 188 | 70 | -276 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
15.56%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
1.03
Viteza rotație active
3.24
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
15.56%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
25.833 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 15.56% | 0% | 4.53% | 20.2% | 7.01% | 5.89% | 5.99% | 0% |
| Marjă profit brut | 15.56% | 0% | 5.38% | 22.3% | 9.47% | 7.1% | 7.96% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 100% | 0% | 15.09% | 68.58% | 61.39% | 73.61% | 100% | 0% |
| Profit net per salariat | 25.833 Lei | 0 Lei | 8.082 Lei | 31.198 Lei | 8.775 Lei | 4.063 Lei | 1.733 Lei | n/a |
Viteza rotație active
3.24
Viteza rotație stocuri
13.08
Durata medie încasare creanțe
26.45 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 3.24 | 2.62 | 2.06 | 2.04 | 1.69 | 1.59 | 3.23 | 4.38 |
| Viteza rotație stocuri | 13.08 | 12.14 | 4.45 | 5.96 | 4.19 | 6.16 | 6.17 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 26.45 zile | 39.56 zile | 6.93 zile | 1.53 zile | 1.63 zile | 1.71 zile | 0.54 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 166.033 Lei | 73.890 Lei | 178.515 Lei | 154.456 Lei | 125.193 Lei | 68.932 Lei | 28.918 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
1.03
Lichiditate imediată
0.65
Pondere active imobilizate
33.4%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.03 | 0.51 | 1.78 | 1.27 | 0.74 | 0.48 | 1.19 | 0.13 |
| Lichiditate imediată | 0.65 | 0.32 | 0.58 | 0.41 | 0.22 | 0.19 | 0.57 | 0.13 |
| Pondere active imobilizate | 33.4% | 41.66% | 31.65% | 49.28% | 42.11% | 57.69% | 0.19% | 72.87% |
| Pondere active circulante | 66.6% | 58.34% | 68.35% | 50.72% | 57.89% | 42.31% | 99.81% | 27.13% |
©Firme.ro