Companie
Detalii identificare
Nume firmăARTIST ADVENTURES SRL
Cod unic de înregistrare38450835 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2017018644401
EUIDROONRC.J2017018644401
Data înființării06.11.2017 - 8 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6190
Această clasă include:
-furnizarea de telecomunicaţii specializate, cum ar fi operaţii de urmărire prin satelit, telemetrie şi exploatarea staţiilor radar -exploatarea staţiilor terminale de satelit şi a facilităţilor anexe, conectate operaţional cu unul sau mai multe sisteme de comunicaţii terestre şi capabile de a transmite sau de a recepţiona informaţii de la sateliţi -asigurarea accesului la Internet prin reţele, care nu sunt în posesia sau sub controlul furnizorului de acces la Internet, cum ar fi accesul la internet prin dial-up etc. -asigurarea accesului la telefonie şi Internet în unităţi deschise publicului -asigurarea serviciilor telecomunicaţiilor prin conexiuni telecom existente: -furnizarea de servicii de telefonie prin Internet -recomercializarea de servicii de telecomunicaţii (adică achiziţionarea şi revânzarea capacităţii reţelei fără a furniza servicii suplimentare). Această clasă exclude: -asigurarea accesului la internet de către operatorii infrastructurii de telecomunicaţii,
6110, 6120, 6130
-furnizarea de telecomunicaţii specializate, cum ar fi operaţii de urmărire prin satelit, telemetrie şi exploatarea staţiilor radar -exploatarea staţiilor terminale de satelit şi a facilităţilor anexe, conectate operaţional cu unul sau mai multe sisteme de comunicaţii terestre şi capabile de a transmite sau de a recepţiona informaţii de la sateliţi -asigurarea accesului la Internet prin reţele, care nu sunt în posesia sau sub controlul furnizorului de acces la Internet, cum ar fi accesul la internet prin dial-up etc. -asigurarea accesului la telefonie şi Internet în unităţi deschise publicului -asigurarea serviciilor telecomunicaţiilor prin conexiuni telecom existente: -furnizarea de servicii de telefonie prin Internet -recomercializarea de servicii de telecomunicaţii (adică achiziţionarea şi revânzarea capacităţii reţelei fără a furniza servicii suplimentare). Această clasă exclude: -asigurarea accesului la internet de către operatorii infrastructurii de telecomunicaţii,
6110, 6120, 6130
Industrie
Informaţii şi comunicaţii
SectorTelecomunicatii
Obiect activitateAlte activitati de telecomunicatii
Informații de contact
AdresaGrigore Ionescu nr. 63, Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
264.158
Profit (Lei)
204.240
Număr angajați
1
Vechime
8 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 264.158 | 204.240 | 17.020 | 5.713 | 0 | 754.384 | 748.671 | 1 |
| 2023 | 297.046 | 234.571 | 19.548 | 0 | 0 | 693.753 | 693.753 | 1 |
| 2022 | 256.486 | 239.477 | 19.956 | 3.703 | 0 | 708.177 | 704.474 | 0 |
| 2021 | 166.336 | 154.857 | 12.905 | 3.226 | 0 | 468.223 | 464.997 | 0 |
| 2020 | 71.222 | 64.608 | 5.384 | 1.154 | 0 | 311.294 | 310.140 | 0 |
| 2019 | 37.271 | 34.358 | 2.863 | 0 | 0 | 245.532 | 245.532 | 1 |
| 2018 | 189.795 | 171.868 | 14.322 | 0 | 0 | 211.173 | 211.173 | 0 |
| 2017 | 43.283 | 39.105 | 3.259 | 1.298 | 0 | 40.603 | 39.305 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
77.32%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
27.28%
Lichiditate curentă
132.05
Viteza rotație active
0.35
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
77.32%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
27.28%
Profit net per salariat
204.240 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 77.32% | 78.97% | 93.37% | 93.1% | 90.71% | 92.18% | 90.55% | 90.35% |
| Marjă profit brut | 78.19% | 79.92% | 94.97% | 96.1% | 93.67% | 95.18% | 93.55% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 27.28% | 33.81% | 33.99% | 33.3% | 20.83% | 13.99% | 81.39% | 99.49% |
| Profit net per salariat | 204.240 Lei | 234.571 Lei | n/a | n/a | n/a | 34.358 Lei | n/a | n/a |
Viteza rotație active
0.35
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
477.11 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.35 | 0.43 | 0.36 | 0.36 | 0.23 | 0.15 | 0.9 | 1.07 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 477.11 zile | 368.63 zile | 0 zile | 0 zile | -0.59 zile | 1.3 zile | 1.94 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 264.158 Lei | 297.046 Lei | n/a | n/a | n/a | 37.271 Lei | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
132.05
Lichiditate imediată
132.05
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 132.05 | 0 | 191.24 | 145.14 | 269.75 | 0 | 0 | 31.28 |
| Lichiditate imediată | 132.05 | 0 | 191.24 | 145.14 | 269.75 | 0 | 0 | 31.28 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro