Companie
Detalii identificare
Nume firmăSLALOM STUDIO S.R.L.
Cod unic de înregistrare38463401 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2017018784406
EUIDROONRC.J2017018784406
Data înființării09.11.2017 - 8 ani
Domeniu de activitate
CAEN
9001
Această clasă include:
- producţia de spectacole teatrale, concerte şi spectacole de operă sau balet, în direct precum şi alte producţii scenice: -activităţi ale grupurilor sau companiilor artistice, circurilor, orchestrelor sau formaţiilor muzicale -activităţi ale artiştilor individuali cum ar fi actori, dansatori, muzicieni, recitatori sau crainici Această clasă exclude: -activităţi ale personalului teatral sau activităţi ale agenţilor sau agenţiilor artistice,
7490 -activităţi de casting,
7810
- producţia de spectacole teatrale, concerte şi spectacole de operă sau balet, în direct precum şi alte producţii scenice: -activităţi ale grupurilor sau companiilor artistice, circurilor, orchestrelor sau formaţiilor muzicale -activităţi ale artiştilor individuali cum ar fi actori, dansatori, muzicieni, recitatori sau crainici Această clasă exclude: -activităţi ale personalului teatral sau activităţi ale agenţilor sau agenţiilor artistice,
7490 -activităţi de casting,
7810
Industrie
Activităţi de spectacole, culturale şi recreative
SectorActivitati de creatie si interpretare artistica
Obiect activitateActivitati de interpretare artistica (spectacole)
Informații de contact
AdresaGiuleşti nr. 109, Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
18.921
Profit (Lei)
3.140
Număr angajați
1
Vechime
8 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 18.921 | 3.140 | 262 | 9.142 | 0 | 22.616 | 13.474 | 1 |
| 2023 | 39.281 | 8.955 | 746 | 7.039 | 0 | 16.381 | 10.334 | 1 |
| 2022 | 26.268 | 0 | 0 | 5.763 | 0 | 7.142 | 1.379 | 1 |
| 2021 | 39.787 | 6.488 | 541 | 6.008 | 0 | 16.027 | 10.019 | 1 |
| 2020 | 18.292 | 2.771 | 231 | 6.644 | 0 | 10.176 | 3.532 | 1 |
| 2019 | 21.895 | 1.049 | 87 | 8.228 | 0 | 8.988 | 760 | 1 |
| 2018 | 14.822 | 0 | 0 | 3.704 | 0 | 3.415 | -289 | 1 |
| 2017 | 18.096 | 10.758 | 897 | 720 | 0 | 11.678 | 10.958 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
16.6%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
23.3%
Lichiditate curentă
2.47
Viteza rotație active
0.84
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
16.6%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
23.3%
Profit net per salariat
3.140 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 16.6% | 22.8% | 0% | 16.31% | 15.15% | 4.79% | 0% | 59.45% |
| Marjă profit brut | 20.82% | 27.72% | 0% | 19.31% | 17.98% | 7.8% | 0% | 62.45% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 23.3% | 86.66% | 0% | 64.76% | 78.45% | 100% | 0% | 98.17% |
| Profit net per salariat | 3.140 Lei | 8.955 Lei | 0 Lei | 6.488 Lei | 2.771 Lei | 1.049 Lei | 0 Lei | 10.758 Lei |
Viteza rotație active
0.84
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
69.6 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.84 | 2.4 | 3.68 | 2.48 | 1.8 | 2.44 | 4.34 | 1.55 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.99 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 69.6 zile | 33.53 zile | 50.08 zile | 33.06 zile | 71.91 zile | 47.58 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 18.921 Lei | 39.281 Lei | 26.268 Lei | 39.787 Lei | 18.292 Lei | 21.895 Lei | 14.822 Lei | 18.096 Lei |
Lichiditate curentă
2.47
Lichiditate imediată
2.47
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 2.47 | 2.33 | 1.24 | 2.67 | 1.53 | 1.09 | 0.92 | 16.22 |
| Lichiditate imediată | 2.47 | 2.33 | 1.24 | 2.67 | 0.61 | 1.09 | 0.92 | 16.22 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro