Companie
Detalii identificare
Nume firmăLBC CONSULT SOLUTION S.R.L.
Cod unic de înregistrare38497056 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ35/4414/2017
EUIDROONRC.J35/4414/2017
Data înființării16.11.2017 - 8 ani
Domeniu de activitate
CAEN
8211
Această clasă include asigurarea unei combinaţii de servicii de secretariat zilnice, cum sunt recepţia, planificarea financiară, facturarea şi păstrarea evidenţelor, servicii de personal şi de corespondenţă etc. pentru alţii, pe bază de contract sau comision. Această clasă exclude: -asigurarea unui singur tip din cadrul acestor activităţi,
clasa corespunzătoare activităţii particulare -asigurarea de personal operativ fără supraveghere,
78
clasa corespunzătoare activităţii particulare -asigurarea de personal operativ fără supraveghere,
78
Industrie
Activităţi de servicii administrative şi activităţi de servicii suport
SectorActivitati de secretariat, servicii suport si alte activitati de servicii prestate in principal intreprinderilor
Obiect activitateActivitati combinate de secretariat
Informații de contact
AdresaVenus nr. 23, Timişoara, Timiş
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
292.735
Profit (Lei)
49.766
Număr angajați
2
Vechime
8 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 292.735 | 49.766 | 4.147 | 136.668 | 136.617 | 89.711 | 90.085 | 2 |
| 2023 | 215.960 | 51.068 | 4.256 | 36.499 | 12.107 | 87.750 | 62.058 | 1 |
| 2022 | 208.510 | 77.375 | 6.448 | 20.261 | 10.914 | 86.922 | 77.575 | 1 |
| 2021 | 271.150 | 130.617 | 10.885 | 13.524 | 12.807 | 135.295 | 134.578 | 1 |
| 2020 | 296.916 | 180.630 | 15.053 | 11.177 | 17.794 | 174.213 | 180.830 | 1 |
| 2019 | 275.480 | 145.357 | 12.113 | 33.685 | 7.433 | 175.683 | 149.431 | 1 |
| 2018 | 187.952 | 129.609 | 10.801 | 4.900 | 8.600 | 125.987 | 129.687 | 1 |
| 2017 | 0 | -122 | -10 | 0 | 0 | 78 | 78 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
17%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
55.24%
Lichiditate curentă
0.66
Viteza rotație active
1.29
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
17%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
55.24%
Profit net per salariat
24.883 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 17% | 23.65% | 37.11% | 48.17% | 60.84% | 52.76% | 68.96% | 0% |
| Marjă profit brut | 17.87% | 24.44% | 38.61% | 49.4% | 61.76% | 53.75% | 70.29% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 55.24% | 82.29% | 99.74% | 97.06% | 99.89% | 97.27% | 99.94% | -156.41% |
| Profit net per salariat | 24.883 Lei | 51.068 Lei | 77.375 Lei | 130.617 Lei | 180.630 Lei | 145.357 Lei | 129.609 Lei | n/a |
Viteza rotație active
1.29
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
104.15 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.29 | 2.16 | 2.13 | 1.83 | 1.55 | 1.5 | 1.4 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 900.83 | 126.67 | 435.2 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 104.15 zile | 105.85 zile | 124.56 zile | 112.66 zile | 185.11 zile | 20.26 zile | 43.27 zile | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | 146.368 Lei | 215.960 Lei | 208.510 Lei | 271.150 Lei | 296.916 Lei | 275.480 Lei | 187.952 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
0.66
Lichiditate imediată
0.66
Pondere active imobilizate
60.36%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.66 | 2.4 | 4.29 | 10 | 15.59 | 5.22 | 25.71 | 0 |
| Lichiditate imediată | 0.66 | 2.4 | 4.29 | 9.98 | 15.38 | 5.2 | 25.71 | 0 |
| Pondere active imobilizate | 60.36% | 12.12% | 11.16% | 8.65% | 9.27% | 4.06% | 6.39% | 0% |
| Pondere active circulante | 39.64% | 87.88% | 88.84% | 91.35% | 90.73% | 95.94% | 93.61% | 100% |
©Firme.ro