Companie
Detalii identificare
Nume firmăOPTITOP PGV S.R.L.
Cod unic de înregistrare38519227 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ35/4471/2017
EUIDROONRC.J35/4471/2017
Data înființării22.11.2017 - 8 ani
Domeniu de activitate
CAEN
7112
Această clasă include:
-activităţi de inginerie (adică aplicarea legilor fizice şi a principiilor de inginerie în proiectarea maşinilor, materialelor, instrumentelor, structurilor, proceselor şi sistemelor) şi activităţi de consultanţă pentru: -utilaje, procese industriale şi instalaţii industriale -realizarea de proiecte privind ingineria civilă, hidraulică şi de trafic -proiecte de gospodărire a apelor -elaborarea şi realizarea de proiecte referitoare la ingineria electrică şi electronică, minieră, chimică, mecanică, industrială şi de securitate tehnică -elaborarea proiectelor referitoare la instalaţii de aer condiţionat, refrigerare, sanitare şi de control al poluării, inclusiv acustică etc. -prospecţiuni geofizice, geologice şi supraveghere seismică -activităţi de supraveghere geodezică: -activităţi de supraveghere hidrologică -activităţi de supraveghere a terenurilor şi delimitărilor -activităţi de supraveghere de adâncime -cartografie Această clasă exclude: -teste de forare în legătură cu activităţile extractive,
0910; 0990 -elaborarea sau publicarea de programe de calculator (software) asociate,
5829; 6201 -activităţi de consultanţă în informatică,
6202; 6209 -testare tehnică,
7120 -activităţi de cercetare şi dezvoltare conexe ingineriei,
721 -proiectare industrială,
7410 -fotografiere aeriană,
7420
-activităţi de inginerie (adică aplicarea legilor fizice şi a principiilor de inginerie în proiectarea maşinilor, materialelor, instrumentelor, structurilor, proceselor şi sistemelor) şi activităţi de consultanţă pentru: -utilaje, procese industriale şi instalaţii industriale -realizarea de proiecte privind ingineria civilă, hidraulică şi de trafic -proiecte de gospodărire a apelor -elaborarea şi realizarea de proiecte referitoare la ingineria electrică şi electronică, minieră, chimică, mecanică, industrială şi de securitate tehnică -elaborarea proiectelor referitoare la instalaţii de aer condiţionat, refrigerare, sanitare şi de control al poluării, inclusiv acustică etc. -prospecţiuni geofizice, geologice şi supraveghere seismică -activităţi de supraveghere geodezică: -activităţi de supraveghere hidrologică -activităţi de supraveghere a terenurilor şi delimitărilor -activităţi de supraveghere de adâncime -cartografie Această clasă exclude: -teste de forare în legătură cu activităţile extractive,
0910; 0990 -elaborarea sau publicarea de programe de calculator (software) asociate,
5829; 6201 -activităţi de consultanţă în informatică,
6202; 6209 -testare tehnică,
7120 -activităţi de cercetare şi dezvoltare conexe ingineriei,
721 -proiectare industrială,
7410 -fotografiere aeriană,
7420
Industrie
Activităţi profesionale, ştiinţifice şi tehnice
SectorActivitati de arhitectura si inginerie; activitati de testari si analiza tehnica
Obiect activitateActivitati de inginerie si consultanta tehnica legate de acestea
Informații de contact
AdresaLugojel, Timiş
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
0
Profit (Lei)
0
Număr angajați
0
Vechime
8 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 341 | 341 | 0 |
| 2024 | 1.160 | 141 | 12 | 0 | 0 | 341 | 341 | 0 |
| 2023 | 85.929 | 70.959 | 5.913 | 2.299 | 992 | 72.466 | 71.159 | 0 |
| 2022 | 28.600 | 27.007 | 2.251 | 180 | 2.692 | 24.085 | 26.597 | 0 |
| 2021 | 0 | 0 | 0 | 531 | 0 | 121 | -410 | 0 |
| 2020 | 0 | 0 | 0 | 531 | 0 | 418 | -113 | 0 |
| 2019 | 0 | 0 | 0 | 531 | 0 | 418 | -113 | 0 |
| 2018 | 5.678 | 5.393 | 449 | 536 | 0 | 7.084 | 6.548 | 0 |
| 2017 | 1.200 | 955 | 80 | 536 | 0 | 1.691 | 1.155 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
n/a
Rentabilitatea capitalului (ROE)
0%
Lichiditate curentă
n/a
Viteza rotație active
0
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
0%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
0%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 0% | 12.16% | 82.58% | 94.43% | 0% | 0% | 0% | 94.98% | 79.58% |
| Marjă profit brut | 0% | 14.4% | 97.94% | 97.32% | 0% | 0% | 0% | 97.97% | 82.58% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 0% | 41.35% | 99.72% | 100% | 0% | 0% | 0% | 82.36% | 82.68% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
0
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0 | 3.4 | 1.17 | 1.07 | 0 | 0 | 0 | 0.8 | 0.71 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 | 28.63 zile | 264.22 zile | 115.87 zile | 0 | 0 | 0 | 0 zile | 365 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
0
Lichiditate imediată
0
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0 | 0 | 31.52 | 133.81 | 0.23 | 0.79 | 0.79 | 13.22 | 3.15 |
| Lichiditate imediată | 0 | 0 | 31.52 | 133.81 | 0.23 | 0.79 | 0.79 | 13.22 | 3.15 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 1.35% | 10.05% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 98.65% | 89.95% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro