Companie
Detalii identificare
Nume firmăFIAM EXCONT S.R.L.
Cod unic de înregistrare38539470 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2/2043/2017
EUIDROONRC.J2/2043/2017
Data înființării27.11.2017 - 8 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6920
Această clasă include:
-servicii de înregistrare a tranzacţiilor comerciale pentru firme sau alţii -pregătirea sau auditul conturilor financiare -examinarea conturilor şi certificarea acurateţii lor -servicii de întocmire a documentelor de impozitare pentru persoane fizice şi firme -activităţi de consultanţă şi reprezentare a clienţilor în faţa organelor fiscale Această clasă exclude: -activităţi de prelucrare a datelor şi realizarea de tabele,
6311 -consultanţă managerială pe sistem contabil, proceduri de control bugetar,
7022 -colectare a facturilor,
8291
-servicii de înregistrare a tranzacţiilor comerciale pentru firme sau alţii -pregătirea sau auditul conturilor financiare -examinarea conturilor şi certificarea acurateţii lor -servicii de întocmire a documentelor de impozitare pentru persoane fizice şi firme -activităţi de consultanţă şi reprezentare a clienţilor în faţa organelor fiscale Această clasă exclude: -activităţi de prelucrare a datelor şi realizarea de tabele,
6311 -consultanţă managerială pe sistem contabil, proceduri de control bugetar,
7022 -colectare a facturilor,
8291
Industrie
Activităţi profesionale, ştiinţifice şi tehnice
SectorActivitati juridice si de contabilitate
Obiect activitateActivitati de contabilitate si audit financiar; consultanta in domeniul fiscal
Informații de contact
AdresaLivada nr. 138, Livada, Arad
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
88.250
Profit (Lei)
5.799
Număr angajați
0
Vechime
8 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 88.250 | 5.799 | 483 | 1.759 | 1.676 | 24.544 | 24.461 | 0 |
| 2023 | 83.150 | 440 | 37 | 502 | 2.704 | 26.959 | 29.161 | 0 |
| 2022 | 93.200 | 11.386 | 949 | 882 | 7.960 | 22.513 | 28.721 | 0 |
| 2021 | 62.700 | 27.897 | 2.325 | 326 | 10.519 | 36.662 | 43.335 | 0 |
| 2020 | 53.220 | 35.181 | 2.932 | 394 | 0 | 44.361 | 35.438 | 0 |
| 2019 | 42.545 | 22.920 | 1.910 | 1.143 | 0 | 24.400 | 23.257 | 0 |
| 2018 | 29.555 | 14.136 | 1.178 | 333 | 0 | 14.670 | 14.337 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
6.57%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
23.71%
Lichiditate curentă
13.95
Viteza rotație active
3.37
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
6.57%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
23.71%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 6.57% | 0.53% | 12.22% | 44.49% | 66.1% | 53.87% | 47.83% |
| Marjă profit brut | 8% | 1.13% | 14.86% | 47.13% | 68.88% | 56.87% | 50.83% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 23.71% | 1.51% | 39.64% | 64.38% | 99.27% | 98.55% | 98.6% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
3.37
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 3.37 | 2.8 | 3.06 | 1.33 | 1.2 | 1.74 | 2.01 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 66.68 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
13.95
Lichiditate imediată
13.95
Pondere active imobilizate
6.39%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 13.95 | 53.7 | 25.52 | 112.46 | 112.59 | 21.35 | 44.05 |
| Lichiditate imediată | 13.95 | 51.22 | 25.52 | 112.46 | 112.59 | 21.35 | 44.05 |
| Pondere active imobilizate | 6.39% | 9.12% | 26.12% | 22.29% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 93.61% | 90.88% | 73.88% | 77.71% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro