Companie
Detalii identificare
Nume firmăEVA SUPER FASHION SRL
Cod unic de înregistrare38540245 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2017019763404
EUIDROONRC.J2017019763404
Data înființării27.11.2017 - 8 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4779
Această clasă include:
-comerţul cu amănuntul al cărţilor second-hand -comerţul cu amănuntul al altor bunuri second-hand -comerţul cu amănuntul al antichităţilor -activităţi ale caselor de licitaţie (cu amănuntul ) Această clasă exclude: -comerţul cu amănuntul al autovehiculelor second-hand,
451 -activităţi ale licitaţiilor pe Internet şi alte licitaţii care se desfăşoară în afara caselor de licitaţii (cu amănuntul),
4791, 4799 -activităţi ale caselor de amanet,
6492
-comerţul cu amănuntul al cărţilor second-hand -comerţul cu amănuntul al altor bunuri second-hand -comerţul cu amănuntul al antichităţilor -activităţi ale caselor de licitaţie (cu amănuntul ) Această clasă exclude: -comerţul cu amănuntul al autovehiculelor second-hand,
451 -activităţi ale licitaţiilor pe Internet şi alte licitaţii care se desfăşoară în afara caselor de licitaţii (cu amănuntul),
4791, 4799 -activităţi ale caselor de amanet,
6492
Industrie
Comerţ cu ridicata şi cu amănuntul; repararea autovehiculelor şi motocicletelor
SectorComert cu amanuntul, cu exceptia autovehiculelor si motocicletelor
Obiect activitateComert cu amanuntul al bunurilor de ocazie vandute prin magazine
Informații de contact
AdresaDristorului nr. 97-119, Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
72.543
Profit (Lei)
218.566
Număr angajați
1
Vechime
8 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 72.543 | 218.566 | 18.214 | 19.202 | 0 | 25.871 | 6.669 | 1 |
| 2023 | 40.250 | 0 | 0 | 244.682 | 0 | 32.784 | -211.898 | 2 |
| 2022 | 68.522 | 0 | 0 | 193.926 | 0 | 55.166 | -138.760 | 2 |
| 2021 | 45.877 | 0 | 0 | 162.243 | 0 | 90.346 | -71.897 | 1 |
| 2020 | 26.766 | 0 | 0 | 110.328 | 0 | 56.005 | -54.323 | 1 |
| 2019 | 40.817 | 0 | 0 | 65.118 | 0 | 16.218 | -48.900 | 2 |
| 2018 | 27.234 | 0 | 0 | 30.403 | 0 | 12.445 | -17.958 | 1 |
| 2017 | 445 | 214 | 18 | 4.113 | 0 | 4.527 | 414 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
301.29%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
1.35
Viteza rotație active
2.8
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
301.29%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
218.566 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 301.29% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 48.09% |
| Marjă profit brut | 305.31% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 51.01% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 100% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 51.69% |
| Profit net per salariat | 218.566 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | n/a |
Viteza rotație active
2.8
Viteza rotație stocuri
2.83
Durata medie încasare creanțe
0 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2.8 | 1.23 | 1.24 | 0.51 | 0.48 | 2.52 | 2.19 | 0.1 |
| Viteza rotație stocuri | 2.83 | 1.28 | 1.29 | 0.55 | 0.49 | 3.1 | 2.36 | 0.12 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 zile | 1.23 zile | 0.72 zile | 1.08 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 72.543 Lei | 20.125 Lei | 34.261 Lei | 45.877 Lei | 26.766 Lei | 20.409 Lei | 27.234 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
1.35
Lichiditate imediată
0.01
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.35 | 0.13 | 0.28 | 0.56 | 0.51 | 0.25 | 0.41 | 1.1 |
| Lichiditate imediată | 0.01 | 0.01 | 0.01 | 0.04 | 0.01 | 0.05 | 0.03 | 0.18 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro