Companie
Detalii identificare
Nume firmăNICULINA OLTEANU EXPERT CONTABIL S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 38560102 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2017020015406
EUIDROONRC.J2017020015406
Data înființării05.12.2017 - 8 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6920
Această clasă include:
-servicii de înregistrare a tranzacţiilor comerciale pentru firme sau alţii -pregătirea sau auditul conturilor financiare -examinarea conturilor şi certificarea acurateţii lor -servicii de întocmire a documentelor de impozitare pentru persoane fizice şi firme -activităţi de consultanţă şi reprezentare a clienţilor în faţa organelor fiscale Această clasă exclude: -activităţi de prelucrare a datelor şi realizarea de tabele,
6311 -consultanţă managerială pe sistem contabil, proceduri de control bugetar,
7022 -colectare a facturilor,
8291
-servicii de înregistrare a tranzacţiilor comerciale pentru firme sau alţii -pregătirea sau auditul conturilor financiare -examinarea conturilor şi certificarea acurateţii lor -servicii de întocmire a documentelor de impozitare pentru persoane fizice şi firme -activităţi de consultanţă şi reprezentare a clienţilor în faţa organelor fiscale Această clasă exclude: -activităţi de prelucrare a datelor şi realizarea de tabele,
6311 -consultanţă managerială pe sistem contabil, proceduri de control bugetar,
7022 -colectare a facturilor,
8291
Industrie
Activităţi profesionale, ştiinţifice şi tehnice
SectorActivitati juridice si de contabilitate
Obiect activitateActivitati de contabilitate si audit financiar; consultanta in domeniul fiscal
Informații de contact
AdresaFabrica De Cărămidă nr. 7U, Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
427.745
Profit (Lei)
199.275
Număr angajați
1
Vechime
8 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 427.745 | 199.275 | 16.606 | 80.797 | 190.462 | 90.327 | 201.675 | 1 |
| 2023 | 455.363 | 319.786 | 26.649 | 106.386 | 235.073 | 192.105 | 322.186 | 1 |
| 2022 | 438.390 | 326.599 | 27.217 | 164.396 | 267.449 | 225.038 | 328.999 | 1 |
| 2021 | 339.200 | 250.765 | 20.897 | 187.610 | 308.707 | 131.166 | 253.166 | 0 |
| 2020 | 235.521 | 183.001 | 15.250 | 226.457 | 337.612 | 73.391 | 185.401 | 0 |
| 2019 | 36.550 | 25.921 | 2.160 | 309 | 3.974 | 24.691 | 28.356 | 0 |
| 2018 | 22.300 | 11.432 | 953 | 426 | 0 | 11.361 | 10.935 | 0 |
| 2017 | 0 | 0 | 0 | 5.772 | 0 | 5.275 | -497 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
46.59%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
98.81%
Lichiditate curentă
1.12
Viteza rotație active
1.52
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
46.59%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
98.81%
Profit net per salariat
199.275 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 46.59% | 70.23% | 74.5% | 73.93% | 77.7% | 70.92% | 51.26% | 0% |
| Marjă profit brut | 56.35% | 71.21% | 76.89% | 76.93% | 80.52% | 73.92% | 54.82% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 98.81% | 99.26% | 99.27% | 99.05% | 98.71% | 91.41% | 100% | 0% |
| Profit net per salariat | 199.275 Lei | 319.786 Lei | 326.599 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a | 0 Lei |
Viteza rotație active
1.52
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
39.4 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.52 | 1.07 | 0.89 | 0.77 | 0.57 | 1.28 | 1.96 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 39.4 zile | 90.59 zile | 159.66 zile | 0 zile | 0 zile | 109.85 zile | 0 zile | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | 427.745 Lei | 455.363 Lei | 438.390 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a | 0 Lei |
Lichiditate curentă
1.12
Lichiditate imediată
1.12
Pondere active imobilizate
67.83%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.12 | 1.81 | 1.37 | 0.7 | 0.32 | 79.91 | 26.67 | 0.91 |
| Lichiditate imediată | 1.12 | 1.81 | 1.37 | 0.7 | 0.32 | 79.91 | 26.67 | 0.91 |
| Pondere active imobilizate | 67.83% | 55.03% | 54.31% | 70.18% | 82.14% | 13.86% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 32.17% | 44.97% | 45.69% | 29.82% | 17.86% | 86.14% | 100% | 100% |
©Firme.ro